Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie I.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      1.0      572      151      279
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      1.0      518      150      346
  3 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      1.0      516      150      352
  4 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      1.0      515      150      264
  5 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      1.0      511      197      165
  6 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      1.0      507      150      292
  7 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      1.0      504      162      200
  8 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      1.0      497      159      162
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      1.0      496      162      199
 10 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      1.0      490      150      255
 11 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      1.0      485      150      275
 12 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      1.0      474      150      251
 13 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      1.0      469      150      196
 14 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      1.0      467      162      150
 15 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      1.0      463      150      163
 16 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      1.0      460      152      154
 17 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      1.0      456      164       86
 18 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      1.0      453      150      134
 19 Michał          Burak                Wrocław                100.00      1.0      452      178      146
 20 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      1.0      445      163      158
 21 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      1.0      443      164       41
 22 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      1.0      426      157      183
 23 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      1.0      426      166       78
 24 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      1.0      425      150      321
 25 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      1.0      420      163       29
 26 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      1.0      418      150      173
 27 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      1.0      418      150       36
 28 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      1.0      412      150      183
 29 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      1.0      407      161       26
 30 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      1.0      406      166       37
 31 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      1.0      399      161       35
 32 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      1.0      394      154       57
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      1.0      393      150       54
 34 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      1.0      392      150      108
 35 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      1.0      389      150      131
 36 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      1.0      385      166       93
 37 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      1.0      382      184       18
 38 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      1.0      375      176       46
 39 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      1.0      374      150       25
 40 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      1.0      297      176        3
 41 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      0.5      300        0      300
 42 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      0.0      402       96      -41
 43 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      0.0      391       93      -29
 44 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      0.0      382       77      -36
 45 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      0.0      381       89      -26
 46 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      0.0      370       95      -86
 47 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      0.0      369      102      -37
 48 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      0.0      364       90      -35
 49 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      0.0      364       60      -18
 50 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      0.0      349       74      -25
 51 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      0.0      348      105      -78
 52 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      0.0      346       65     -165
 53 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      0.0      339       73      -54
 54 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      0.0      337       81      -57
 55 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      0.0      335       82     -162
 56 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      0.0      329       50      -46
 57 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      0.0      319       71     -134
 58 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      0.0      317       91     -150
 59 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      0.0      306       50     -146
 60 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      0.0      306       79     -154
 61 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      0.0      304       92     -200
 62 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      0.0      300       76     -163
 63 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      0.0      297       91     -199
 64 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      0.0      294       50       -3
 65 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      0.0      293       79     -279
 66 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      0.0      292       97      -93
 67 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      0.0      287       93     -158
 68 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      0.0      284       72     -108
 69 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      273       68     -196
 70 Radosław        Studniarski          Wrocław                100.00      0.0      258       67     -131
 71 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      0.0      251       74     -264
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      0.0      245       68     -173
 73 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      0.0      243       81     -183
 74 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      0.0      235       71     -255
 75 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      0.0      229       71     -183
 76 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      0.0      223       73     -251
 77 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0      215       77     -292
 78 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      0.0      210       76     -275
 79 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      0.0      172       71     -346
 80 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0      164       77     -352
 81 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.0      104       70     -321

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?