Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie II.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      2.0      993      320      475
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      2.0      967      364      343
  3 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      2.0      937      309      422
  4 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      2.0      935      340      213
  5 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      2.0      931      365      255
  6 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      2.0      930      330      247
  7 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      2.0      930      327      322
  8 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      2.0      927      332      285
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      2.0      922      314      225
 10 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      2.0      905      300      290
 11 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      2.0      899      312      285
 12 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      2.0      899      323      276
 13 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      2.0      880      317      229
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      2.0      867      324      187
 15 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      2.0      862      351      220
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      2.0      861      313      199
 17 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      2.0      834      341      230
 18 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      2.0      819      345      225
 19 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      2.0      811      300      130
 20 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      2.0      800      330      152
 21 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      2.0      779      332       77
 22 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      2.0      770      327      245
 23 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      1.0      865      227      132
 24 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      1.0      847      243      168
 25 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      1.0      839      231      249
 26 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      1.0      828      240      213
 27 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      1.0      809      200      138
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      1.0      803      221      230
 29 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      1.0      796      231      180
 30 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      1.0      793      223       29
 31 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      1.0      787      234       28
 32 Michał          Burak                Wrocław                100.00      1.0      784      252       41
 33 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      1.0      775      236      177
 34 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      1.0      775      224      -22
 35 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      1.0      771      221      192
 36 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      1.0      769      229       53
 37 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      1.0      762      249       22
 38 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      1.0      757      223      109
 39 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      1.0      752      230       37
 40 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      1.0      748      215       83
 41 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      1.0      745      253        6
 42 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      1.0      743      215      -10
 43 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      1.0      740      226       65
 44 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      1.0      739      224      110
 45 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      1.0      733      257     -107
 46 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      1.0      727      241      -16
 47 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      1.0      712      200      127
 48 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      1.0      692      279      -83
 49 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      1.0      689      232      -51
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      1.0      674      211      140
 51 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      1.0      672      269      -38
 52 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      1.0      671      247     -110
 53 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      1.0      671      263      -44
 54 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      1.0      668      255     -175
 55 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      1.0      643      243     -221
 56 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      1.0      638      221       -8
 57 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      1.0      637      233      -47
 58 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.0      624      240     -203
 59 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      0.5      595       96      116
 60 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5      404       70      -21
 61 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      0.0      737      201     -210
 62 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      0.0      730      155      -54
 63 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      0.0      699      168      -86
 64 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      0.0      662      146     -144
 65 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      0.0      660      155     -139
 66 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      0.0      656      140      -96
 67 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      0.0      638      159     -288
 68 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      0.0      618      165     -169
 69 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      0.0      615      126     -331
 70 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      0.0      565      131     -274
 71 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      0.0      553      177     -285
 72 Radosław        Studniarski          Wrocław                100.00      0.0      513      117     -266
 73 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      0.0      487      165     -328
 74 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      0.0      486      138     -409
 75 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      0.0      472      130     -294
 76 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456
 77 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      0.0      433      149     -424
 78 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      0.0      431      125     -561
 79 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0      420      129     -559
 80 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0      408      127     -418
 81 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      0.0      391      149     -630

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?