Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie III.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      3.0     1504      540      526
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      3.0     1382      502      413
  3 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      3.0     1352      488      493
  4 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      3.0     1350      504      475
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      3.0     1305      519      320
  6 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      3.0     1289      544      223
  7 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      3.0     1222      526      223
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      3.0     1222      478      248
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      3.0     1215      479      182
 10 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      3.0     1134      503      100
 11 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      3.0     1123      500      278
 12 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      2.0     1359      432      210
 13 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      2.0     1321      424      227
 14 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      2.0     1302      410      184
 15 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      2.0     1279      406      233
 16 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      2.0     1273      395      154
 17 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      2.0     1243      399      240
 18 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      2.0     1243      458      206
 19 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      2.0     1242      410      233
 20 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      2.0     1240      383      267
 21 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      2.0     1237      390      267
 22 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      2.0     1234      408       46
 23 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      2.0     1227      406      134
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      2.0     1226      397      317
 25 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      2.0     1219      362      213
 26 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      2.0     1219      394      243
 27 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      2.0     1201      373      250
 28 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      2.0     1201      382      129
 29 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      2.0     1200      381      309
 30 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      2.0     1192      383      271
 31 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      2.0     1150      403      251
 32 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      2.0     1149      402      202
 33 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      2.0     1138      380       91
 34 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      2.0     1127      391      211
 35 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      2.0     1121      374       40
 36 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      2.0     1120      365      175
 37 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      2.0     1120      446       64
 38 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      2.0     1111      428      -88
 39 Michał          Burak                Wrocław                100.00      2.0     1109      402       49
 40 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      2.0     1105      365        5
 41 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     1009      390     -109
 42 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      1.0     1212      324      117
 43 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      1.0     1187      342      194
 44 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      1.0     1155      364      -90
 45 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      1.0     1133      305       90
 46 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      1.0     1120      290      111
 47 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      1.0     1090      305       30
 48 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      1.0     1085      309      -56
 49 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      1.0     1082      318      -44
 50 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      1.0     1078      296       75
 51 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      1.0     1070      303        0
 52 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      1.0     1062      319      -91
 53 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      1.0     1048      277       40
 54 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      1.0     1043      280      -57
 55 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      1.0     1040      278       50
 56 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      1.0     1033      302      -16
 57 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      1.0     1031      315       -7
 58 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      1.0     1020      344      -69
 59 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      1.0     1010      325     -254
 60 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      1.0      997      305     -151
 61 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      1.0      992      355     -114
 62 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      1.0      989      319      -46
 63 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      1.0      974      295     -259
 64 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      1.0      955      324     -172
 65 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      1.0      941      276     -235
 66 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      1.0      940      317     -188
 67 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      1.0      904      281     -165
 68 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      1.0      901      300     -226
 69 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      0.5      875      164       24
 70 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5      564      159     -266
 71 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      0.0      851      241     -405
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      0.0      828      231     -370
 73 Radosław        Studniarski          Wrocław                100.00      0.0      789      180     -350
 74 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      0.0      716      196     -523
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      0.0      690      210     -631
 76 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      0.0      683      202     -628
 77 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0      671      190     -721
 78 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      0.0      646      187     -793
 79 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0      638      177     -514
 80 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      0.0      621      206     -739
 81 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?