Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie IV.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      4.0     1753      694      570
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      4.0     1731      712      466
  3 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      4.0     1727      662      531
  4 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      4.0     1669      715      313
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      4.0     1639      669      316
  6 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      4.0     1626      731      288
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      3.0     1853      633      458
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      3.0     1741      584      274
  9 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      3.0     1733      597      300
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      3.0     1721      583      348
 11 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      3.0     1703      580      384
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      3.0     1698      564      274
 13 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      3.0     1648      576      238
 14 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      3.0     1641      610      287
 15 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      3.0     1626      523      409
 16 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      3.0     1609      544      336
 17 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      3.0     1597      560      311
 18 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      3.0     1579      568      320
 19 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      3.0     1552      550      144
 20 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      3.0     1496      617      115
 21 Michał          Burak                Wrocław                100.00      3.0     1491      579      125
 22 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      3.0     1469      543       68
 23 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      3.0     1468      541      178
 24 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      3.0     1467      623      -87
 25 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      3.0     1442      585        5
 26 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      3.0     1413      592      188
 27 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      2.0     1639      529       64
 28 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      2.0     1585      486      124
 29 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      2.0     1582      508      133
 30 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      2.0     1579      476       43
 31 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      2.0     1562      462      216
 32 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      2.0     1556      462      266
 33 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      2.0     1553      503      273
 34 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      2.0     1548      465      186
 35 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      2.0     1540      456       56
 36 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      2.0     1532      447      241
 37 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      2.0     1527      449      160
 38 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      2.0     1520      459      150
 39 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      2.0     1506      472      219
 40 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      2.0     1498      499      131
 41 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      2.0     1477      459       -8
 42 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      2.0     1471      452      225
 43 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      2.0     1465      481       58
 44 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      2.0     1455      445       10
 45 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     1446      488      -16
 46 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      2.0     1446      508        9
 47 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      2.0     1443      491     -157
 48 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      2.0     1434      442       -4
 49 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      2.0     1413      434       64
 50 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      2.0     1400      428       89
 51 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     1334      443     -212
 52 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     1325      479     -126
 53 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      2.0     1311      461     -216
 54 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     1306      463     -202
 55 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     1209      450     -193
 56 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      1.0     1503      430     -168
 57 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      1.0     1478      408      -42
 58 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      1.0     1469      367       -7
 59 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      1.0     1440      353      -23
 60 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      1.0     1413      346      -81
 61 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      1.0     1385      369     -153
 62 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      1.0     1376      369      -87
 63 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      1.0     1355      366     -200
 64 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      1.0     1333      381      -94
 65 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      1.0     1318      330      -90
 66 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      1.0     1318      386      -86
 67 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      1.0     1294      418     -270
 68 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      1.0     1269      391     -225
 69 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      1.0     1245      357     -189
 70 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      1.0     1149      381     -279
 71 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      1.0     1133      330     -271
 72 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      1.0     1061      346     -427
 73 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      1.0      980      360     -556
 74 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      0.5     1196      214      -15
 75 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5      761      235     -507
 76 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      0.0      921      265     -808
 77 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      0.0      911      237     -872
 78 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0      901      240     -812
 79 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0      887      227     -610
 80 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      0.0      836      256     -814
 81 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?