Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie V.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      5.0     2207      886      687
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      5.0     2115      843      596
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      5.0     2104      905      498
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      4.0     2347      761      594
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      4.0     2194      801      483
  6 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      4.0     2177      738      394
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      4.0     2170      760      332
  8 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      4.0     2104      744      405
  9 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      4.0     2006      797      196
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      4.0     1980      766      284
 11 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      4.0     1950      724      167
 12 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      4.0     1949      802      223
 13 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      4.0     1917      796      148
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      4.0     1904      788      -78
 15 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      4.0     1848      758      148
 16 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     1774      776      210
 17 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      3.0     2108      671      277
 18 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      3.0     2096      638      258
 19 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      3.0     2091      652      351
 20 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      3.0     2069      712      278
 21 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      3.0     2055      705      129
 22 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      3.0     2039      674      190
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      3.0     1975      597      395
 24 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      3.0     1965      594      387
 25 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      3.0     1950      664      262
 26 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      3.0     1939      626       72
 27 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      3.0     1918      649      301
 28 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      3.0     1913      651      286
 29 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      3.0     1910      622      366
 30 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      3.0     1906      609      257
 31 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      3.0     1902      600      176
 32 Michał          Burak                Wrocław                100.00      3.0     1901      679       79
 33 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      3.0     1874      662     -120
 34 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      3.0     1872      634      193
 35 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      3.0     1833      654       74
 36 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      3.0     1798      634     -252
 37 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      3.0     1796      605       78
 38 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      3.0     1786      612       23
 39 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      3.0     1757      620       11
 40 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     1736      591      132
 41 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      2.0     1989      568      178
 42 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      2.0     1956      524      179
 43 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      2.0     1922      579      259
 44 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      2.0     1903      592       -9
 45 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      2.0     1892      537       40
 46 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      2.0     1881      539      239
 47 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      2.0     1846      603      -48
 48 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      2.0     1841      515      143
 49 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      2.0     1834      516       17
 50 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      2.0     1832      522     -124
 51 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      2.0     1822      545      160
 52 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      2.0     1784      496       51
 53 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     1777      564      -45
 54 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      2.0     1763      519      -74
 55 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      2.0     1718      523     -167
 56 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      2.0     1715      519      -31
 57 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     1701      480      111
 58 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      2.0     1689      536       83
 59 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      2.0     1670      522     -232
 60 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      2.0     1664      557     -206
 61 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     1623      520     -366
 62 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     1604      557     -233
 63 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      2.0     1581      524     -164
 64 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     1563      517     -349
 65 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     1459      539     -363
 66 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      1.5     1565      364        7
 67 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      1.0     1845      430      -26
 68 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      1.0     1751      410      -48
 69 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      1.0     1680      431     -116
 70 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      1.0     1585      468     -490
 71 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      1.0     1432      392     -350
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      1.0     1388      445     -411
 73 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      1.0     1344      412     -483
 74 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      1.0     1275      387     -763
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      1.0     1242      419     -773
 76 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.0     1125      406     -785
 77 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5      963      296     -676
 78 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0     1161      290     -841
 79 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0     1142      277     -719
 80 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      0.0     1103      315    -1009
 81 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?