Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie VI.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      6.0     2565     1087      576
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      6.0     2480     1034      622
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      5.0     2700      975      612
  4 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      5.0     2590      983      609
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      5.0     2552      940      402
  6 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      5.0     2511      987      352
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      5.0     2484      925      452
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      5.0     2384      937      311
  9 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      5.0     2349      992      234
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      4.0     2686      832      568
 11 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      4.0     2584      867      348
 12 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      4.0     2563      825      348
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      4.0     2516      832      246
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      4.0     2480      847      266
 15 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      4.0     2472      862      336
 16 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      4.0     2348      817      322
 17 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      4.0     2342      786      317
 18 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      4.0     2327      815       38
 19 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      4.0     2317      840      267
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     2283      779      236
 21 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      4.0     2282      881      176
 22 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      4.0     2271      893      -86
 23 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      4.0     2259      801      330
 24 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      4.0     2247      831      212
 25 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      4.0     2205      788       54
 26 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      4.0     2197      850       -8
 27 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      4.0     2173      818     -171
 28 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     2151      869      183
 29 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      3.0     2472      716      198
 30 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      3.0     2438      730      255
 31 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      3.0     2412      713      291
 32 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      3.0     2329      745      284
 33 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      3.0     2327      703       41
 34 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      3.0     2307      690      266
 35 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      3.0     2298      742       11
 36 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      3.0     2294      696      295
 37 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      3.0     2285      695      327
 38 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      3.0     2264      698      106
 39 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      3.0     2259      691      306
 40 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      3.0     2251      678      257
 41 Michał          Burak                Wrocław                100.00      3.0     2246      744       21
 42 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      3.0     2237      729      117
 43 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      3.0     2217      694      -48
 44 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      3.0     2214      646       59
 45 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      3.0     2184      755     -339
 46 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      3.0     2177      666       23
 47 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      3.0     2166      709      -10
 48 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      3.0     2166      679      -76
 49 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      3.0     2158      681       73
 50 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      3.0     2051      723     -180
 51 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     2038      659       88
 52 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      3.0     1991      683     -319
 53 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     1945      514       48
 54 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      2.0     2336      586       60
 55 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      2.0     2312      580      171
 56 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      2.0     2213      560      185
 57 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      2.0     2207      666      -74
 58 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      2.0     2162      565       96
 59 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      2.0     2135      569     -151
 60 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     2116      614      -86
 61 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      2.0     2097      590      -56
 62 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     2076      544       91
 63 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      2.0     2069      592     -259
 64 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      2.0     2047      581      -19
 65 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      2.0     2007      618     -262
 66 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      2.0     1995      609       17
 67 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     1941      616     -239
 68 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     1881      603     -371
 69 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      2.0     1867      576     -212
 70 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     1859      593     -516
 71 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      2.0     1793      542     -309
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      2.0     1646      595     -363
 73 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      1.0     1573      479     -716
 74 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      1.0     1545      453     -960
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      1.0     1512      469     -870
 76 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      1.0     1416      465     -928
 77 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.0     1319      466    -1013
 78 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5     1173      346     -724
 79 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0     1481      340     -882
 80 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      0.0     1374      327     -800
 81 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?