Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie VII.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      7.0     2864     1231      662
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      6.0     2909     1158      536
  3 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      6.0     2906     1116      470
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      6.0     2896     1131      407
  5 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      6.0     2762     1184      277
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      6.0     2733     1119      342
  7 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      5.0     3109     1028      616
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      5.0     3104     1054      594
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      5.0     2908     1076      578
 10 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      5.0     2881     1059      309
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      5.0     2847     1015      270
 12 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      5.0     2817     1043      442
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      5.0     2779     1089       41
 14 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      5.0     2733      976      382
 15 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      5.0     2713      994      393
 16 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      5.0     2711     1011      372
 17 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      5.0     2616     1055      228
 18 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      5.0     2557      992     -146
 19 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      4.0     3025      937      563
 20 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      4.0     2908      892      538
 21 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      4.0     2897      934      119
 22 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      4.0     2845      906      296
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      4.0     2786      828      484
 24 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      4.0     2764      862      211
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      4.0     2734      858      415
 26 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      4.0     2686      912       13
 27 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      4.0     2677      907      292
 28 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      4.0     2638      843       29
 29 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      4.0     2626      906      220
 30 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      4.0     2622      896      326
 31 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      4.0     2619      848      134
 32 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      4.0     2605      825      124
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      4.0     2564      835      158
 34 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     2540      872      -32
 35 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      4.0     2528      879       97
 36 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      4.0     2523      928      -73
 37 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      4.0     2499      877      -17
 38 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      4.0     2486      896      106
 39 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     2440      945       78
 40 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      4.0     2348      867     -256
 41 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      3.0     2758      789       95
 42 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      3.0     2743      736      117
 43 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      3.0     2738      777      226
 44 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      3.0     2665      794      -94
 45 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      3.0     2615      772      210
 46 Michał          Burak                Wrocław                100.00      3.0     2596      815      -36
 47 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      3.0     2562      758      159
 48 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      3.0     2553      741      243
 49 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      3.0     2545      715      138
 50 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      3.0     2538      719      -16
 51 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      3.0     2524      826     -347
 52 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      3.0     2450      747      -14
 53 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      3.0     2444      742     -147
 54 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      3.0     2439      740      -55
 55 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      3.0     2412      799     -268
 56 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      3.0     2410      742     -257
 57 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      3.0     2404      744     -331
 58 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      3.0     2381      785     -198
 59 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      3.0     2367      775       83
 60 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     2365      732       60
 61 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      3.0     2200      726     -169
 62 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      3.0     2131      692     -307
 63 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 64 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      2.0     2710      630      166
 65 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      2.0     2523      620      121
 66 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      2.0     2513      727     -140
 67 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     2412      594       89
 68 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      2.0     2406      671     -129
 69 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      2.0     2282      679     -281
 70 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.0     2200      659     -517
 71 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     2149      665     -506
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      2.0     1985      646     -365
 73 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      2.0     1881      603     -784
 74 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      2.0     1839      619     -724
 75 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      2.0     1695      615     -883
 76 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      1.0     1807      529     -761
 77 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      1.0     1632      477     -799
 78 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.0     1479      516    -1189
 79 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5     1354      396     -870
 80 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      0.0     1738      390     -883
 81 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?