Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie VIII.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      7.0     3401     1302      577
  2 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      7.0     3327     1309      541
  3 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      7.0     3199     1336      492
  4 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      7.0     3145     1381      331
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      6.0     3566     1232      725
  6 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      6.0     3284     1235      337
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      6.0     3238     1230      482
  8 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      6.0     3167     1282       93
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      6.0     3136     1176      451
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      6.0     3083     1198      271
 11 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      6.0     3021     1220      331
 12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      6.0     2965     1187     -124
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      5.0     3488     1105      688
 14 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      5.0     3445     1130      564
 15 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      5.0     3340     1098      293
 16 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      5.0     3273     1165      520
 17 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      5.0     3262      989      645
 18 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      5.0     3233     1112      248
 19 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      5.0     3213     1082      318
 20 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      5.0     3199     1052      254
 21 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      5.0     3119     1124      339
 22 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      5.0     3096     1088      368
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      5.0     3092      998      390
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      5.0     3086     1103      344
 25 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      5.0     3064     1067      251
 26 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      5.0     3029     1014       60
 27 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      5.0     2884     1051       19
 28 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      5.0     2883     1055      114
 29 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      5.0     2797     1040     -174
 30 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      4.0     3193      948      146
 31 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      4.0     3134      902      134
 32 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      4.0     3128      940      290
 33 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      4.0     3125      965      282
 34 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      4.0     3095      953       52
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      4.0     3072      926      398
 36 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      4.0     3039      918      378
 37 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      4.0     3035      989      -23
 38 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      4.0     2993      956      138
 39 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      4.0     2960      987      201
 40 Michał          Burak                Wrocław                100.00      4.0     2930      977      -32
 41 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      4.0     2915     1004     -116
 42 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      4.0     2910      909      136
 43 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      4.0     2874      921      -50
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     2855      949     -193
 45 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      4.0     2831      869       -1
 46 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      4.0     2829      967       30
 47 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      4.0     2825      909       27
 48 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     2800      997       47
 49 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      4.0     2742      896     -208
 50 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      4.0     2733      959       84
 51 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      4.0     2580      889      -68
 52 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      3.0     3097      780      236
 53 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      3.0     2918      802      242
 54 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      3.0     2898      823      161
 55 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      3.0     2889      770      171
 56 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      3.0     2858      876     -388
 57 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      3.0     2849      877      -24
 58 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      3.0     2833      821      -45
 59 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      3.0     2828      819     -198
 60 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      3.0     2824      772       37
 61 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      3.0     2813      811      -72
 62 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      3.0     2810      744      295
 63 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      3.0     2738      878     -332
 64 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      3.0     2734      794     -335
 65 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      3.0     2695       64     -146
 66 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     2643      794       45
 67 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      3.0     2639      855     -417
 68 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      3.0     2635      829     -215
 69 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     2575      809     -414
 70 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      3.0     2448      758     -377
 71 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 72 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     2465      732     -556
 73 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      2.0     2205      712     -481
 74 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      2.0     2182      669     -808
 75 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      2.0     2073      653     -990
 76 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      2.0     1982      665     -949
 77 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      2.0     1902      627     -772
 78 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      1.0     2079      579     -864
 79 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      1.0     2072      540     -711
 80 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.0     1722      566    -1216
 81 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      0.5     1516      446    -1042
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?