Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie IX.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      8.0     3864     1481      691
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      8.0     3722     1508      713
  3 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      7.0     3708     1428      384
  4 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      7.0     3676     1414      427
  5 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      7.0     3593     1367      557
  6 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      7.0     3561     1479      156
  7 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      7.0     3466     1417      433
  8 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      7.0     3447     1452      110
  9 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      6.0     3998     1303      823
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      6.0     3917     1321      619
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      6.0     3748     1341      638
 12 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      6.0     3745     1141      865
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      6.0     3678     1289      355
 14 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      6.0     3642     1229      417
 15 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      6.0     3623     1250      399
 16 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      6.0     3581     1311      380
 17 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      6.0     3480     1279      371
 18 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      6.0     3476     1263      378
 19 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      6.0     3460     1290      224
 20 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      6.0     3296     1289     -187
 21 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      6.0     3233     1205       34
 22 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      5.0     3869     1176      685
 23 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      5.0     3625     1176      166
 24 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      5.0     3510     1102      350
 25 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      5.0     3467     1129      286
 26 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      5.0     3462     1114       73
 27 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      5.0     3444     1160       69
 28 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      5.0     3443     1185      226
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      5.0     3386     1091      131
 30 Michał          Burak                Wrocław                100.00      5.0     3349     1134      152
 31 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      5.0     3347     1174      131
 32 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      5.0     3311     1079      180
 33 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      5.0     3306     1143      145
 34 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      5.0     3292     1091     -160
 35 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      5.0     3255     1080      138
 36 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      5.0     3222     1146      -88
 37 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      5.0     3212     1129       33
 38 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      5.0     3177     1069      -67
 39 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      5.0     3065     1127       90
 40 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      4.0     3484      970      238
 41 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      4.0     3477      978      132
 42 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      4.0     3473     1024      -17
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      4.0     3434     1007      283
 44 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      4.0     3381      952      461
 45 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      4.0     3372      968      225
 46 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      4.0     3300     1070     -118
 47 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      4.0     3287     1007       -3
 48 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      4.0     3286     1048      195
 49 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      4.0     3266      986      182
 50 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      4.0     3256      969      -28
 51 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      4.0     3250     1035     -356
 52 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      4.0     3246     1027       -2
 53 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      4.0     3239      932      213
 54 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      4.0     3212      971      -54
 55 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      4.0     3204      938       73
 56 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     3201     1013     -214
 57 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      4.0     3153      948      -61
 58 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     3117     1071      -45
 59 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      4.0     3035     1005     -381
 60 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      4.0     2815      939     -252
 61 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      3.5     2971      929     -215
 62 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      3.5     2784      858     -377
 63 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      3.0     3193      881      -81
 64 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      3.0     3157      874     -108
 65 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      3.0     3085      932     -353
 66 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      3.0     3055      126     -178
 67 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      3.0     3054      828       76
 68 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      3.0     3042      861     -377
 69 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     3018      860       23
 70 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     2833      868     -584
 71 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      3.0     2832      882     -417
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      3.0     2508      862     -424
 73 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      3.0     2203      777     -753
 74 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      2.0     2464      719     -827
 76 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      2.0     2407      729     -800
 77 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      2.0     2301      703    -1129
 78 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      2.0     2228      715    -1006
 79 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     1800      596     -974
 80 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      1.0     2336      590     -775
 81 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.0     1938      616    -1284
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?