Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie X.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      8.0     4218     1573      629
  2 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      8.0     4124     1633      446
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      8.0     4104     1651      315
  4 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      8.0     4082     1585      522
  5 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      8.0     4033     1587      618
  6 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      8.0     3813     1606      436
  7 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      7.0     4439     1474      871
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      7.0     4358     1518      669
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      7.0     4182     1334      969
 10 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      7.0     3937     1448      554
 11 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      7.0     3915     1445      406
 12 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      7.0     3831     1554      -49
 13 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      7.0     3761     1465      -14
 14 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      7.0     3695     1400      110
 15 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      6.0     4281     1350      786
 16 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      6.0     4159     1419      610
 17 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      6.0     4083     1326      320
 18 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      6.0     4064     1339      279
 19 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      6.0     3972     1402      330
 20 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      6.0     3934     1326      244
 21 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      6.0     3934     1341      298
 22 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      6.0     3873     1372      323
 23 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      6.0     3831     1291       79
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      6.0     3828     1353      314
 25 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      6.0     3793     1367      120
 26 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      6.0     3783     1293      331
 27 Michał          Burak                Wrocław                100.00      6.0     3769     1295      306
 28 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      6.0     3655     1265     -154
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      6.0     3655     1259      171
 30 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      6.0     3562     1242        2
 31 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      5.0     3897     1145      254
 32 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      5.0     3877     1178      317
 33 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      5.0     3867     1135      260
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      5.0     3824     1170      312
 35 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      5.0     3801     1212       63
 36 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      5.0     3784     1129      328
 37 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      5.0     3758     1210      100
 38 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      5.0     3722     1232      -34
 39 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      5.0     3708     1240      109
 40 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      5.0     3702     1219      289
 41 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      5.0     3702     1142       62
 42 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      5.0     3632     1167       59
 43 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      5.0     3615     1175       26
 44 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      5.0     3600     1119      -18
 45 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      5.0     3585     1210      -94
 46 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      5.0     3583     1148      -11
 47 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      5.0     3561     1185     -336
 48 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      5.0     3509     1205      -55
 49 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      5.0     3331     1177      -64
 50 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      5.0     3325     1093       -3
 51 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      4.0     3801     1088      -60
 52 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      4.0     3618     1047       35
 53 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      4.0     3565     1014       44
 54 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      4.0     3555     1077     -118
 55 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      4.0     3545     1082     -219
 56 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      4.0     3537     1003       91
 57 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      4.0     3527     1043      -67
 58 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      4.0     3514      276      -14
 59 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     3510     1083     -317
 60 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      4.0     3505     1024      -91
 61 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      4.0     3491     1038     -145
 62 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      4.0     3448     1011     -235
 63 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     3439     1139     -139
 64 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      4.0     3401      978      166
 65 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      4.0     3381      952      461
 66 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      4.0     3318     1078     -443
 67 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      3.5     3262      991     -235
 68 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      3.5     3118      917     -387
 69 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      3.0     3349      926        6
 70 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3159      931     -718
 71 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      3.0     3127      941     -581
 72 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      3.0     2765      912     -514
 73 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      3.0     2749      879     -713
 74 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      3.0     2515      865    -1004
 75 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      3.0     2467      839     -895
 76 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 77 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      2.0     2749      769     -829
 78 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      2.0     2644      740     -758
 79 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      2.0     2592      753    -1146
 80 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2238      616     -984
 81 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2055      646    -1061
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?