Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie XI.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81      9.0     4633     1766      711
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      9.0     4506     1830      355
  3 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53      9.0     4409     1779      646
  4 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      9.0     4298     1797      541
  5 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      8.0     4472     1704      418
  6 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      8.0     4444     1687      482
  7 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      8.0     4392     1595      538
  8 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      8.0     4259     1731       56
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      8.0     4197     1654      111
 10 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      7.0     4772     1579      789
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      7.0     4761     1514      925
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      7.0     4738     1599      564
 13 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      7.0     4505     1406      864
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      7.0     4498     1600      611
 15 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      7.0     4373     1493      367
 16 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      7.0     4366     1523      507
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      7.0     4360     1552      402
 18 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      7.0     4297     1502      259
 19 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      7.0     4248     1545      429
 20 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      7.0     4243     1548      317
 21 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      7.0     4190     1563      196
 22 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      7.0     4040     1478      -22
 23 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      6.0     4476     1415      276
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      6.0     4404     1419      244
 25 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      6.0     4311     1294      385
 26 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      6.0     4212     1372      190
 27 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      6.0     4202     1362      182
 28 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      6.0     4172     1382      -60
 29 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      6.0     4121     1375      330
 30 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      6.0     4106     1293      334
 31 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      6.0     4098     1401      181
 32 Michał          Burak                Wrocław                100.00      6.0     4085     1392      234
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      6.0     4063     1299      126
 34 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      6.0     4025     1339     -223
 35 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      6.0     4023     1390      326
 36 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      6.0     4005     1346       79
 37 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      6.0     4003     1335      156
 38 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      6.0     3963     1386      -75
 39 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      6.0     3896     1395        7
 40 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      6.0     3871     1313     -182
 41 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      5.0     4230     1251      297
 42 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      5.0     4196     1254      -46
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      5.0     4183     1247      293
 44 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      5.0     4181     1213      217
 45 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      5.0     4047     1300      -96
 46 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      5.0     4018     1209      102
 47 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      5.0     3958     1232     -116
 48 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      5.0     3938     1153      135
 49 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      5.0     3925     1235     -426
 50 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      5.0     3919     1185     -143
 51 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      5.0     3900     1248     -102
 52 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      5.0     3899     1218      -17
 53 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      5.0     3897     1249      -93
 54 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      5.0     3829     1174     -197
 55 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      5.0     3668     1232     -392
 56 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      5.0     3649     1242     -136
 57 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      5.0     3622     1166      -67
 58 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      4.0     3908     1076        6
 59 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      4.0     3886     1101     -105
 60 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      4.0     3826     1103     -118
 61 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      4.0     3824     1088     -212
 62 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      4.0     3811     1087      179
 63 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     3799     1133     -490
 64 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      4.0     3768     1205     -155
 65 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      4.0     3711     1041       63
 66 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     3536     1091     -399
 67 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3491     1081     -628
 68 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      4.0     3381      952      461
 69 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      4.0     3030     1029     -674
 70 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      4.0     2819     1015     -877
 71 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      3.5     3619     1058     -279
 72 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      3.5     3455      976     -422
 73 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      3.0     3078      919     -812
 74 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      3.0     3077      962     -531
 75 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      3.0     2709      889     -985
 76 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      2.5     2892      753     -846
 77 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 78 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      2.0     2871      790     -940
 79 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      2.0     1475      426       21
 80 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2480      666    -1023
 81 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2232      696    -1188
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?