Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

klasyfikacja po rundzie XII.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81     10.0     5037     1968      827
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53     10.0     4800     1960      761
  3 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      9.0     4855     1883      436
  4 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      9.0     4815     1767      593
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      9.0     4794     1935      239
  6 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      9.0     4574     1868      426
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      8.0     5233     1705     1045
  8 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      8.0     5179     1776      797
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      8.0     4893     1777      635
 10 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      8.0     4809     1779      464
 11 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      8.0     4708     1697      557
 12 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      8.0     4701     1699      323
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      8.0     4673     1721      520
 14 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      8.0     4627     1809        1
 15 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      8.0     4596     1747      103
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      8.0     4579     1713      231
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      7.0     5090     1690      444
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      7.0     4886     1614      371
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      7.0     4876     1488      840
 20 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      7.0     4728     1444      518
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      7.0     4700     1628      338
 22 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      7.0     4665     1564      317
 23 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      7.0     4621     1556       25
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      7.0     4577     1637      226
 25 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      7.0     4553     1545      426
 26 Michał          Burak                Wrocław                100.00      7.0     4445     1557      257
 27 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      7.0     4407     1514       81
 28 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      7.0     4394     1571      -57
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      7.0     4359     1512      170
 30 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      7.0     4338     1512     -219
 31 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      7.0     4287     1546       20
 32 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      6.0     4831     1511      149
 33 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      6.0     4662     1389      281
 34 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      6.0     4642     1428      443
 35 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      6.0     4566     1426       97
 36 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      6.0     4496     1438       57
 37 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      6.0     4442     1374      238
 38 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      6.0     4435     1451      158
 39 Michał          Borejko              Wrocław                117.92      6.0     4423     1463      324
 40 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      6.0     4420     1412      154
 41 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      6.0     4403     1399      156
 42 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      6.0     4372     1351      122
 43 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      6.0     4369     1411      114
 44 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      6.0     4319     1399      -75
 45 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      6.0     4305     1462      -89
 46 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      6.0     4270     1394     -397
 47 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      6.0     4249     1381     -195
 48 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      6.0     4049     1329       47
 49 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      6.0     4027     1402     -120
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      5.0     4600     1318      229
 51 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      5.0     4462     1333     -192
 52 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      5.0     4378     1350     -150
 53 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      5.0     4285     1238      -62
 54 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      5.0     4285     1255       14
 55 Michał          Puchowski            Izbicko                116.91      5.0     4258     1216       94
 56 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      5.0     4235     1247     -172
 57 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      5.0     4163     1284     -273
 58 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      5.0     4125     1366     -127
 59 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      5.0     4094     1224     -404
 60 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      5.0     4070     1191      148
 61 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      5.0     4030     1293     -408
 62 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3904     1231     -471
 63 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      4.5     4010     1208     -120
 64 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      4.5     3882     1126     -361
 65 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            113.33      4.0     4221     1133     -108
 66 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     4128     1204     -518
 67 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      4.0     4122     1149       29
 68 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      4.0     4106     1169     -237
 69 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     3810     1141     -484
 70 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      4.0     3406     1112     -460
 71 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      4.0     3381      952      461
 72 Alicja          Puchowska            Środa Śląska           100.00      4.0     3286     1079     -831
 73 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      4.0     3051     1065    -1036
 74 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      3.5     3195      903     -824
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      3.0     3444      969     -873
 76 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      3.0     2967      939    -1056
 77 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      2.5     2564      846    -1104
 78 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 79 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      2.5     1775      426      321
 80 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      2.0     3152      840     -962
 81 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2728      716    -1107
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      150     -456

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?