Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

Ranking po turnieju

Lista rankingowa na dzień 06-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.65  30196  194
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.70  29624  194
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.23  28129  186
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.76  22312  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             146.57  29021  198
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.21  28658  196
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.71  28851  198
  11 Dawid Pikul                    Poznań               144.85  28969  200
  12 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  13 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27688  192
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.71  28455  198
  17 Kamil Górka                    Kraków               143.33  28522  199
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.24  28505  199
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  27190  190
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.10  28190  197
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.84  14855  104
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.78  27128  190
  24 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.38  27427  194
  26 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.23  27257  193
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.12  23789  171
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.12  26519  192
  35 Radosław Jachna                Łódź                 137.58  26691  194
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.08  23133  170
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  48 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               133.90  11114   83
  51 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.63  25389  190
  53 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.30  15863  119
  55 Irena Sołdan                   Sopot                132.53  26109  197
  56 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  58 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  60 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.55  13155  100
  62 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  63 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  64 Adam Klimont                   Wałcz                130.81   6933   53
  65 Janusz Krupiński               Bytom                130.67  14374  110
  66 Tomasz Łapka                   Opole                130.65   8884   68
  67 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  73 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.93  23908  184
  76 Agnieszka Krupka               Krosno               129.84  12854   99
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.74  24650  190
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.25  22878  177
  81 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  82 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.91  13536  105
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  84 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  85 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.16  25504  199
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  89 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  91 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           126.98  24127  190
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.95  10156   80
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.26  24873  197
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
  97 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.00   9954   79
  98 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
  99 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.54  23853  190
 101 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 102 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.27  23927  191
 103 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 104 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.23  14151  113
 105 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.22  22039  176
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.05  11380   91
 108 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.89  24229  194
 110 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 111 Magdalena Kublik               Warszawa             124.77  24205  194
 112 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.56  24165  194
 115 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.55  24163  194
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  21619  174
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.88  24652  199
 121 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.60  24102  195
 122 Krzysztof Gibas                Kraków               123.59  19651  159
 123 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.80  11298   92
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   8439   69
 129 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.17  23946  196
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.03  24040  197
 133 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 134 Natalia Ogierman               Katowice             121.88  20110  165
 135 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 136 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 143 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 144 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.69   6155   51
 145 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.55   5666   47
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.31   7459   62
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 150 Leszek Kacprzyk                Katowice             119.98  13198  110
 151 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 152 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.51   8605   72
 154 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 156 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.80  12593  106
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.31  22597  191
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.15  22921  194
 162 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 165 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 169 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Radosław Więch                 Warszawa             117.25  16767  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Adam Janicki                   Łódź                 117.06  23177  198
 174 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.87  21738  186
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 177 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              115.78  23156  200
 179 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.66  12723  110
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.62  11100   96
 181 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 182 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.57  21843  189
 183 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 186 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.33  22605  196
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 190 Marta Ćwiek                    Radomsko             114.82  16649  145
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.99  22797  200
 194 Maciej Bukowski                Szczecin             113.89   8428   74
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 196 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 200 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              112.84   9704   86
 202 Renata Andracka                Zwola                112.73  21869  194
 203 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.73   6989   62
 204 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 205 Marta Bajorek                  Warszawa             112.67  19943  177
 206 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            112.65   5182   46
 207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 208 Jerzy Luter                    Bytom                112.16  20413  182
 209 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 210 Joanna Suchanek                Wrocław              111.56  19076  171
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.47  21290  191
 212 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    111.41   3788   34
 213 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.41  11252  101
 214 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 215 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             110.73  14395  130
 217 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 218 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 219 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 220 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 221 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 222 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 223 Lidia Szpakowska               Jaworzno             109.88   7582   69
 224 Urszula Solarska               Łódź                 109.84  21528  196
 225 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 229 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 230 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             108.90   4574   42
 232 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.78   9029   83
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 235 Maurycy Machnio                Lipiany              108.51   9549   88
 236 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.51  21159  195
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 239 Marcin Ceglarek                Kraków               107.93  14678  136
 240 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 107.77   3233   30
 241 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 245 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 246 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 249 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 250 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 252 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 254 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 255 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 257 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 259 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 260 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.10   9564   91
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 262 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 263 Rafał Skibicki                 Lębork               103.47   3104   30
 264 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.24  13937  135
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.23  16152  158
 268 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 269 Anna Arana                     Warszawa             101.41  16632  164
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.20  20038  198
 272 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 273 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 275 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 276 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 277 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                98.46   9748   99
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 279 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 280 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.88   3875   40
 282 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 284 Maciej Dąbrowski               Warszawa              95.47  18713  196
 285 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 286 Sylwia Buks                    Warszawa              94.95  18516  195
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 289 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 291 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 292 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 293 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.77  17627  190
 294 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 296 Janina Grajewska               Choroszcz             90.44   7687   85
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 298 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 299 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 300 Kamila Zacharuk                Zabrze                85.58   3851   45
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 302 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 304 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.19  10860  129
 307 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 311 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 313 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 314 Mirosław Dejna                 Sampława              61.97  12085  195
 315 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 06-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   8 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  12 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  14 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Robert Wagner                  Wrocław              107.76   2694   25
  21 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  22 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  25 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.08   3146   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  31 Michał Burak                   Wrocław              123.79   2971   24
  32 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  34 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  35 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.83   2804   24
  36 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  37 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  38 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  39 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  40 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  41 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  42 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  43 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  44 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  45 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  46 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  47 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  48 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.46   2507   24
  49 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  50 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  51 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  52 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  53 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  54 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.00   2328   24
  55 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  56 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  57 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  58 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  64 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  69 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  70 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  71 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  72 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  73 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  74 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.17   1752   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  84 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  85 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  90 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  91 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  92 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  93 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  94 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  95 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  96 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  99 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 100 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 103 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 104 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 105 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 106 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 107 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 108 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 109 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 110 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 111 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 112 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 113 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 116 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 117 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 120 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 121 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 135 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 136 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 139 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 140 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 141 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 146 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 147 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 148 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 149 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 157 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 158 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 159 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 162 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 163 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 164 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 165 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 166 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 169 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 170 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 171 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 172 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 173 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 174 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 175 Beata Marynowicz               Racibórz             103.42   1241   12
 176 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 177 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 178 Laura Pisula                   Wrocław              100.67   1208   12
 179 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 180 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 181 Anna Mech                      Lututów              100.00   1200   12
 182 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 183 Daria Pisula                   Wrocław               99.25   1191   12
 184 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 185 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 186 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 187 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 188 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 189 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 192 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 193 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 194 Andrzej Kraska                 Wrocław               95.75   1149   12
 195 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 196 Krzysztof Lelonek              Zabrze                95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.08   1141   12
 199 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 200 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.42   1133   12
 201 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 202 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             93.83   1126   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 205 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 206 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 207 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 218 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 223 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 224 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 228 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 235 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 236 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 251 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 252 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 253 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 254 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 255 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 256 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 257 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 258 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 259 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 260 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 261 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 262 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 263 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 264 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 265 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Liliana Sicińska               Wrocław               65.09    716   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 277 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 278 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 279 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 280 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 281 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 282 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 283 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 284 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 285 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 286 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 287 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 288 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 289 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 290 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 291 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 292 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 293 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 294 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 295 Daniel Janus                   Wąchock              136.86    958    7
 296 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 297 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 298 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 299 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 300 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 301 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 302 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 303 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 304 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 305 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 306 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 307 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 308 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 309 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 310 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 312 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 313 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 314 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 315 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 316 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 317 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 318 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 319 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 320 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 321 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 322 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 323 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 324 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 325 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 326 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 327 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 328 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 329 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 330 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 331 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 332 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 333 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 334 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 335 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 336 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 337 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 338 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 339 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 340 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 341 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 342 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 343 Joanna Schutz                  Wrocław               76.00    304    4
 344 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 345 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 346 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 347 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 348 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 349 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 350 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 351 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 352 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 353 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 354 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 355 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 356 Michał Smardz                  Wrocław               75.00    150    2
 357 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 358 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 362 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 363 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 364 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 365 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 366 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 367 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 368 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 369 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 370 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 371 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 372 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 373 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 374 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 375 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 376 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 377 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?