Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy I.

          Bartosz    Morawski                     1           Adam       Janicki
          Marta      Ćwiek                        2           Dariusz    Kosz
          Mariusz    Skrobosz                     3           Jerzy      Matyasik
          Arkadiusz  Łydka                        4           Łukasz     Tuszyński
          Dawid      Pikul                        5           Sławomir   Wolski
          Renata     Andracka                     6           Tomasz     Zwoliński
          Miłosz     Wrzałek                      7           Maciej     Bukowski
          Natalia    Połomska                     8           Kamil      Górka
          Justyna    Górka                        9           Marta      Świątkowska
          Joanna     Suchanek                     10          Krzysztof  Obremski
          Stanisław  Rydzik                       11          Ryszard    Korpalski
          Urszula    Solarska                     12          Radosław   Jachna
          Bogusław   Szyszka                      13          Marcin     Radwański
          Lidia      Szpakowska                   14          Tomasz     Suchanek
          Irena      Sołdan                       15          Maurycy    Machnio
          Robert     Wagner                       16          Janusz     Krupiński
          Karol      Waniek                       17          Józef      Wietecki
          Ziemowit   Pazda                        18          Maciej     Grąbczewski
          Alicja     Grąbczewska                  19          Julita     Dygnas
          Michał     Burak                        20          Ireneusz   Moralewicz
          Leokadia   Litwinowicz                  21          Leszek     Dobrowolski
          Hanna      Dobrzycka                    22          Mariola    Osajda-Matczak
          Dariusz    Kuć                          23          Michał     Dobrzycki
          Szymon     Figurski                     24          Andrzej    Rechowicz
          Agnieszka  Krupka                       25          Zdzisław   Figurski
          Wojciech   Gonet                        26          Krzysztof  Sporczyk
          Agnieszka  Goniowska                    27          Katarzyna  Grabka
          Andrzej    Klich                        28          Bronisław  Parada
          Małgorzata Szczygieł                    29          Andrzej    Kraska
          Adam       Motyl                        30          Dorota     Stachowska
          Zbigniew   Wietecki                     31          Daria      Pisula
          Laura      Pisula                       32          Paweł      Mazurek
          Grzegorz   Pukniel                      33          Danuta     Połomska
          Albert     Połomski                     34          Natalia    Ogierman
          Ryszard    Żydaczewski                  35          Alicja     Puchowska
          Liliana    Sicińska                     36          Mateusz    Królikowski
          Łukasz     Sornek                       37          Marta      Sicińska
          Michał     Smardz                       38          Michał     Borejko
          Dorota     Kuć                          39          Marcin     Stachowski
          Radosław   Studniarski                  40          Michał     Puchowski
          Grzegorz   Sęk                          41          BYE        BYE

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?