Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy II.

          Janusz     Krupiński                    1           Alicja     Grąbczewska
          Mateusz    Królikowski                  2           Łukasz     Sornek
          Kamil      Górka                        3           Dariusz    Kuć
          Bronisław  Parada                       4           Leokadia   Litwinowicz
          Dorota     Kuć                          5           Arkadiusz  Łydka
          Mariola    Osajda-Matczak               6           Ryszard    Żydaczewski
          Justyna    Górka                        7           Bogusław   Szyszka
          Irena      Sołdan                       8           Michał     Smardz
          Dariusz    Kosz                         9           Stanisław  Rydzik
          Natalia    Ogierman                     10          Radosław   Jachna
          Agnieszka  Goniowska                    11          Karol      Waniek
          Dorota     Stachowska                   12          Zbigniew   Wietecki
          Paweł      Mazurek                      13          Krzysztof  Obremski
          Michał     Puchowski                    14          Agnieszka  Krupka
          Maciej     Grąbczewski                  15          Mariusz    Skrobosz
          Tomasz     Zwoliński                    16          Lidia      Szpakowska
          Grzegorz   Pukniel                      17          Szymon     Figurski
          Michał     Burak                        18          Małgorzata Szczygieł
          Miłosz     Wrzałek                      19          Wojciech   Gonet
          Grzegorz   Sęk                          20          Dawid      Pikul
          Sławomir   Wolski                       21          Bartosz    Morawski
          Marta      Świątkowska                  22          Natalia    Połomska
          Zdzisław   Figurski                     23          Leszek     Dobrowolski
          Michał     Borejko                      24          Ryszard    Korpalski
          Marcin     Radwański                    25          Krzysztof  Sporczyk
          Julita     Dygnas                       26          Renata     Andracka
          Jerzy      Matyasik                     27          Marta      Ćwiek
          Tomasz     Suchanek                     28          Maciej     Bukowski
          Laura      Pisula                       29          Urszula    Solarska
          Andrzej    Kraska                       30          Radosław   Studniarski
          Adam       Janicki                      31          Andrzej    Klich
          Marcin     Stachowski                   32          Łukasz     Tuszyński
          Daria      Pisula                       33          Robert     Wagner
          Józef      Wietecki                     34          Albert     Połomski
          Alicja     Puchowska                    35          Maurycy    Machnio
          Andrzej    Rechowicz                    36          Adam       Motyl
          Danuta     Połomska                     37          Hanna      Dobrzycka
          Katarzyna  Grabka                       38          Joanna     Suchanek
          Ireneusz   Moralewicz                   39          Liliana    Sicińska
          Michał     Dobrzycki                    40          Ziemowit   Pazda
          Marta      Sicińska                     41          BYE        BYE

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?