Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy III.

          Michał     Borejko                      1           Mateusz    Królikowski
          Stanisław  Rydzik                       2           Agnieszka  Krupka
          Tomasz     Zwoliński                    3           Irena      Sołdan
          Kamil      Górka                        4           Justyna    Górka
          Arkadiusz  Łydka                        5           Miłosz     Wrzałek
          Bartosz    Morawski                     6           Paweł      Mazurek
          Bronisław  Parada                       7           Mariusz    Skrobosz
          Alicja     Grąbczewska                  8           Małgorzata Szczygieł
          Karol      Waniek                       9           Dawid      Pikul
          Radosław   Jachna                       10          Grzegorz   Pukniel
          Dorota     Stachowska                   11          Ryszard    Żydaczewski
          Leszek     Dobrowolski                  12          Łukasz     Tuszyński
          Dariusz    Kuć                          13          Michał     Puchowski
          Andrzej    Kraska                       14          Józef      Wietecki
          Dariusz    Kosz                         15          Natalia    Ogierman
          Ireneusz   Moralewicz                   16          Joanna     Suchanek
          Mariola    Osajda-Matczak               17          Andrzej    Rechowicz
          Lidia      Szpakowska                   18          Agnieszka  Goniowska
          Maurycy    Machnio                      19          Zbigniew   Wietecki
          Krzysztof  Obremski                     20          Krzysztof  Sporczyk
          Wojciech   Gonet                        21          Michał     Burak
          Jerzy      Matyasik                     22          Janusz     Krupiński
          Szymon     Figurski                     23          Leokadia   Litwinowicz
          Marta      Świątkowska                  24          Łukasz     Sornek
          Ziemowit   Pazda                        25          Julita     Dygnas
          Maciej     Grąbczewski                  26          Danuta     Połomska
          Tomasz     Suchanek                     27          Laura      Pisula
          Andrzej    Klich                        28          Daria      Pisula
          Grzegorz   Sęk                          29          Dorota     Kuć
          Marta      Sicińska                     30          Bogusław   Szyszka
          Maciej     Bukowski                     31          Sławomir   Wolski
          Natalia    Połomska                     32          Radosław   Studniarski
          Marcin     Stachowski                   33          Marta      Ćwiek
          Katarzyna  Grabka                       34          Renata     Andracka
          Adam       Janicki                      35          Alicja     Puchowska
          Urszula    Solarska                     36          Adam       Motyl
          Ryszard    Korpalski                    37          Albert     Połomski
          Michał     Dobrzycki                    38          Marcin     Radwański
          Hanna      Dobrzycka                    39          Zdzisław   Figurski
          Liliana    Sicińska                     40          Robert     Wagner

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?