Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy IV.

          Stanisław  Rydzik                       1           Miłosz     Wrzałek
          Karol      Waniek                       2           Bartosz    Morawski
          Małgorzata Szczygieł                    3           Mateusz    Królikowski
          Radosław   Jachna                       4           Irena      Sołdan
          Mariusz    Skrobosz                     5           Kamil      Górka
          Ryszard    Żydaczewski                  6           Justyna    Górka
          Zbigniew   Wietecki                     7           Bronisław  Parada
          Józef      Wietecki                     8           Krzysztof  Obremski
          Łukasz     Sornek                       9           Alicja     Grąbczewska
          Bogusław   Szyszka                      10          Dawid      Pikul
          Janusz     Krupiński                    11          Maciej     Grąbczewski
          Ziemowit   Pazda                        12          Arkadiusz  Łydka
          Dariusz    Kuć                          13          Agnieszka  Goniowska
          Leokadia   Litwinowicz                  14          Michał     Borejko
          Paweł      Mazurek                      15          Grzegorz   Pukniel
          Agnieszka  Krupka                       16          Dorota     Kuć
          Tomasz     Zwoliński                    17          Dariusz    Kosz
          Michał     Burak                        18          Mariola    Osajda-Matczak
          Łukasz     Tuszyński                    19          Ireneusz   Moralewicz
          Dorota     Stachowska                   20          Andrzej    Klich
          Leszek     Dobrowolski                  21          Tomasz     Suchanek
          Marcin     Radwański                    22          Natalia    Ogierman
          Sławomir   Wolski                       23          Jerzy      Matyasik
          Marta      Świątkowska                  24          Adam       Janicki
          Maurycy    Machnio                      25          Urszula    Solarska
          Lidia      Szpakowska                   26          Natalia    Połomska
          Ryszard    Korpalski                    27          Wojciech   Gonet
          Julita     Dygnas                       28          Marta      Ćwiek
          Renata     Andracka                     29          Szymon     Figurski
          Michał     Puchowski                    30          Zdzisław   Figurski
          Joanna     Suchanek                     31          Laura      Pisula
          Robert     Wagner                       32          Andrzej    Rechowicz
          Danuta     Połomska                     33          Daria      Pisula
          Andrzej    Kraska                       34          Grzegorz   Sęk
          Krzysztof  Sporczyk                     35          Marta      Sicińska
          Maciej     Bukowski                     36          Katarzyna  Grabka
          Michał     Dobrzycki                    37          Marcin     Stachowski
          Radosław   Studniarski                  38          Albert     Połomski
          Alicja     Puchowska                    39          Hanna      Dobrzycka
          Adam       Motyl                        40          Liliana    Sicińska

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?