Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy V.

          Irena      Sołdan                       1           Justyna    Górka
          Mariusz    Skrobosz                     2           Miłosz     Wrzałek
          Mateusz    Królikowski                  3           Karol      Waniek
          Michał     Borejko                      4           Stanisław  Rydzik
          Dawid      Pikul                        5           Agnieszka  Goniowska
          Małgorzata Szczygieł                    6           Bronisław  Parada
          Bartosz    Morawski                     7           Michał     Burak
          Maciej     Grąbczewski                  8           Paweł      Mazurek
          Krzysztof  Obremski                     9           Łukasz     Tuszyński
          Dorota     Kuć                          10          Alicja     Grąbczewska
          Dariusz    Kosz                         11          Arkadiusz  Łydka
          Tomasz     Suchanek                     12          Ryszard    Żydaczewski
          Radosław   Jachna                       13          Dorota     Stachowska
          Krzysztof  Sporczyk                     14          Kamil      Górka
          Janusz     Krupiński                    15          Zbigniew   Wietecki
          Dariusz    Kuć                          16          Ziemowit   Pazda
          Jerzy      Matyasik                     17          Tomasz     Zwoliński
          Agnieszka  Krupka                       18          Szymon     Figurski
          Grzegorz   Pukniel                      19          Marta      Świątkowska
          Leokadia   Litwinowicz                  20          Łukasz     Sornek
          Andrzej    Rechowicz                    21          Natalia    Ogierman
          Natalia    Połomska                     22          Andrzej    Kraska
          Zdzisław   Figurski                     23          Mariola    Osajda-Matczak
          Julita     Dygnas                       24          Urszula    Solarska
          Laura      Pisula                       25          Ireneusz   Moralewicz
          Józef      Wietecki                     26          Andrzej    Klich
          Bogusław   Szyszka                      27          Danuta     Połomska
          Ryszard    Korpalski                    28          Sławomir   Wolski
          Leszek     Dobrowolski                  29          Lidia      Szpakowska
          Adam       Janicki                      30          Maciej     Bukowski
          Robert     Wagner                       31          Michał     Puchowski
          Marcin     Stachowski                   32          Renata     Andracka
          Joanna     Suchanek                     33          Radosław   Studniarski
          Marta      Ćwiek                        34          Alicja     Puchowska
          Adam       Motyl                        35          Maurycy    Machnio
          Wojciech   Gonet                        36          Grzegorz   Sęk
          Marcin     Radwański                    37          Marta      Sicińska
          Daria      Pisula                       38          Katarzyna  Grabka
          Albert     Połomski                     39          Hanna      Dobrzycka
          Liliana    Sicińska                     40          Michał     Dobrzycki

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?