Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy VI.

          Irena      Sołdan                       1           Mariusz    Skrobosz
          Mateusz    Królikowski                  2           Krzysztof  Obremski
          Stanisław  Rydzik                       3           Małgorzata Szczygieł
          Bartosz    Morawski                     4           Dariusz    Kosz
          Dawid      Pikul                        5           Paweł      Mazurek
          Alicja     Grąbczewska                  6           Karol      Waniek
          Justyna    Górka                        7           Radosław   Jachna
          Miłosz     Wrzałek                      8           Ryszard    Żydaczewski
          Bronisław  Parada                       9           Józef      Wietecki
          Ireneusz   Moralewicz                   10          Dariusz    Kuć
          Urszula    Solarska                     11          Maciej     Grąbczewski
          Arkadiusz  Łydka                        12          Michał     Burak
          Kamil      Górka                        13          Marta      Świątkowska
          Tomasz     Zwoliński                    14          Dorota     Stachowska
          Mariola    Osajda-Matczak               15          Janusz     Krupiński
          Łukasz     Tuszyński                    16          Tomasz     Suchanek
          Andrzej    Rechowicz                    17          Agnieszka  Goniowska
          Agnieszka  Krupka                       18          Leokadia   Litwinowicz
          Bogusław   Szyszka                      19          Dorota     Kuć
          Andrzej    Kraska                       20          Michał     Borejko
          Leszek     Dobrowolski                  21          Joanna     Suchanek
          Ryszard    Korpalski                    22          Grzegorz   Pukniel
          Natalia    Ogierman                     23          Marta      Ćwiek
          Sławomir   Wolski                       24          Daria      Pisula
          Zbigniew   Wietecki                     25          Marcin     Radwański
          Łukasz     Sornek                       26          Julita     Dygnas
          Maciej     Bukowski                     27          Jerzy      Matyasik
          Zdzisław   Figurski                     28          Natalia    Połomska
          Maurycy    Machnio                      29          Laura      Pisula
          Ziemowit   Pazda                        30          Robert     Wagner
          Krzysztof  Sporczyk                     31          Andrzej    Klich
          Danuta     Połomska                     32          Renata     Andracka
          Szymon     Figurski                     33          Grzegorz   Sęk
          Albert     Połomski                     34          Adam       Janicki
          Michał     Puchowski                    35          Alicja     Puchowska
          Adam       Motyl                        36          Wojciech   Gonet
          Liliana    Sicińska                     37          Lidia      Szpakowska
          Radosław   Studniarski                  38          Michał     Dobrzycki
          Marta      Sicińska                     39          Marcin     Stachowski
          Katarzyna  Grabka                       40          Hanna      Dobrzycka

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?