Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy VII.

          Mateusz    Królikowski                  1           Mariusz    Skrobosz
          Alicja     Grąbczewska                  2           Stanisław  Rydzik
          Miłosz     Wrzałek                      3           Irena      Sołdan
          Krzysztof  Obremski                     4           Bartosz    Morawski
          Paweł      Mazurek                      5           Justyna    Górka
          Kamil      Górka                        6           Urszula    Solarska
          Karol      Waniek                       7           Bronisław  Parada
          Dariusz    Kosz                         8           Dawid      Pikul
          Michał     Borejko                      9           Tomasz     Zwoliński
          Arkadiusz  Łydka                        10          Janusz     Krupiński
          Leokadia   Litwinowicz                  11          Bogusław   Szyszka
          Ireneusz   Moralewicz                   12          Radosław   Jachna
          Łukasz     Tuszyński                    13          Małgorzata Szczygieł
          Ryszard    Żydaczewski                  14          Agnieszka  Goniowska
          Dorota     Stachowska                   15          Dariusz    Kuć
          Leszek     Dobrowolski                  16          Ryszard    Korpalski
          Renata     Andracka                     17          Maciej     Grąbczewski
          Natalia    Ogierman                     18          Marta      Świątkowska
          Maurycy    Machnio                      19          Agnieszka  Krupka
          Dorota     Kuć                          20          Łukasz     Sornek
          Sławomir   Wolski                       21          Ziemowit   Pazda
          Andrzej    Rechowicz                    22          Józef      Wietecki
          Krzysztof  Sporczyk                     23          Maciej     Bukowski
          Zbigniew   Wietecki                     24          Andrzej    Kraska
          Tomasz     Suchanek                     25          Zdzisław   Figurski
          Mariola    Osajda-Matczak               26          Grzegorz   Sęk
          Michał     Burak                        27          Grzegorz   Pukniel
          Wojciech   Gonet                        28          Adam       Janicki
          Lidia      Szpakowska                   29          Michał     Puchowski
          Marcin     Radwański                    30          Jerzy      Matyasik
          Laura      Pisula                       31          Natalia    Połomska
          Danuta     Połomska                     32          Joanna     Suchanek
          Robert     Wagner                       33          Szymon     Figurski
          Andrzej    Klich                        34          Marta      Ćwiek
          Daria      Pisula                       35          Radosław   Studniarski
          Julita     Dygnas                       36          Marcin     Stachowski
          Alicja     Puchowska                    37          Katarzyna  Grabka
          Albert     Połomski                     38          Liliana    Sicińska
          Marta      Sicińska                     39          Adam       Motyl
          Hanna      Dobrzycka                    40          Michał     Dobrzycki

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?