Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy VIII.

          Bartosz    Morawski                     1           Mateusz    Królikowski
          Mariusz    Skrobosz                     2           Paweł      Mazurek
          Alicja     Grąbczewska                  3           Miłosz     Wrzałek
          Kamil      Górka                        4           Dariusz    Kosz
          Stanisław  Rydzik                       5           Ireneusz   Moralewicz
          Bogusław   Szyszka                      6           Irena      Sołdan
          Agnieszka  Goniowska                    7           Justyna    Górka
          Łukasz     Tuszyński                    8           Tomasz     Zwoliński
          Arkadiusz  Łydka                        9           Karol      Waniek
          Krzysztof  Obremski                     10          Michał     Borejko
          Zbigniew   Wietecki                     11          Leszek     Dobrowolski
          Dawid      Pikul                        12          Renata     Andracka
          Bronisław  Parada                       13          Andrzej    Rechowicz
          Urszula    Solarska                     14          Mariola    Osajda-Matczak
          Radosław   Jachna                       15          Agnieszka  Krupka
          Krzysztof  Sporczyk                     16          Dorota     Kuć
          Małgorzata Szczygieł                    17          Leokadia   Litwinowicz
          Janusz     Krupiński                    18          Natalia    Ogierman
          Ryszard    Żydaczewski                  19          Ziemowit   Pazda
          Zdzisław   Figurski                     20          Dorota     Stachowska
          Maurycy    Machnio                      21          Dariusz    Kuć
          Marta      Ćwiek                        22          Grzegorz   Pukniel
          Maciej     Grąbczewski                  23          Maciej     Bukowski
          Przemysła  Pawlic                       24          Sławomir   Wolski
          Józef      Wietecki                     25          Julita     Dygnas
          Michał     Burak                        26          Ryszard    Korpalski
          Łukasz     Sornek                       27          Lidia      Szpakowska
          Tomasz     Suchanek                     28          Marcin     Radwański
          Natalia    Połomska                     29          Robert     Wagner
          Joanna     Suchanek                     30          Andrzej    Kraska
          Marta      Świątkowska                  31          Wojciech   Gonet
          Adam       Janicki                      32          Radosław   Studniarski
          Michał     Puchowski                    33          Danuta     Połomska
          Marcin     Stachowski                   34          Jerzy      Matyasik
          Daria      Pisula                       35          Albert     Połomski
          Szymon     Figurski                     36          Adam       Motyl
          Katarzyna  Grabka                       37          Laura      Pisula
          Alicja     Puchowska                    38          Andrzej    Klich
          Hanna      Dobrzycka                    39          Liliana    Sicińska
          Michał     Dobrzycki                    40          Marta      Sicińska

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?