Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy IX.

          Alicja     Grąbczewska                  1           Bartosz    Morawski
          Paweł      Mazurek                      2           Mateusz    Królikowski
          Stanisław  Rydzik                       3           Bogusław   Szyszka
          Justyna    Górka                        4           Miłosz     Wrzałek
          Mariusz    Skrobosz                     5           Karol      Waniek
          Dariusz    Kosz                         6           Łukasz     Tuszyński
          Natalia    Ogierman                     7           Krzysztof  Obremski
          Kamil      Górka                        8           Zbigniew   Wietecki
          Ireneusz   Moralewicz                   9           Dawid      Pikul
          Agnieszka  Goniowska                    10          Irena      Sołdan
          Mariola    Osajda-Matczak               11          Ziemowit   Pazda
          Tomasz     Zwoliński                    12          Leokadia   Litwinowicz
          Bronisław  Parada                       13          Dorota     Kuć
          Dariusz    Kuć                          14          Agnieszka  Krupka
          Zdzisław   Figurski                     15          Arkadiusz  Łydka
          Grzegorz   Pukniel                      16          Andrzej    Rechowicz
          Joanna     Suchanek                     17          Maciej     Grąbczewski
          Renata     Andracka                     18          Leszek     Dobrowolski
          Sławomir   Wolski                       19          Urszula    Solarska
          Janusz     Krupiński                    20          Krzysztof  Sporczyk
          Łukasz     Sornek                       21          Wojciech   Gonet
          Małgorzata Szczygieł                    22          Ryszard    Żydaczewski
          Julita     Dygnas                       23          Dorota     Stachowska
          Marcin     Radwański                    24          Michał     Borejko
          Robert     Wagner                       25          Michał     Burak
          Adam       Janicki                      26          Radosław   Jachna
          Daria      Pisula                       27          Tomasz     Suchanek
          Maciej     Bukowski                     28          Józef      Wietecki
          Michał     Puchowski                    29          Ryszard    Korpalski
          Przemysła  Pawlic                       30          Marta      Świątkowska
          Jerzy      Matyasik                     31          Andrzej    Kraska
          Szymon     Figurski                     32          Lidia      Szpakowska
          Andrzej    Klich                        33          Maurycy    Machnio
          Marta      Ćwiek                        34          Natalia    Połomska
          Radosław   Studniarski                  35          Laura      Pisula
          Albert     Połomski                     36          Danuta     Połomska
          Katarzyna  Grabka                       37          Marcin     Stachowski
          Hanna      Dobrzycka                    38          Adam       Motyl
          Alicja     Puchowska                    39          Michał     Dobrzycki
          Marta      Sicińska                     40          Liliana    Sicińska

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?