Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy X.

          Justyna    Górka                        1           Bartosz    Morawski
          Mateusz    Królikowski                  2           Alicja     Grąbczewska
          Karol      Waniek                       3           Bogusław   Szyszka
          Paweł      Mazurek                      4           Dariusz    Kosz
          Natalia    Ogierman                     5           Kamil      Górka
          Mariusz    Skrobosz                     6           Stanisław  Rydzik
          Irena      Sołdan                       7           Ireneusz   Moralewicz
          Miłosz     Wrzałek                      8           Mariola    Osajda-Matczak
          Tomasz     Zwoliński                    9           Zdzisław   Figurski
          Agnieszka  Krupka                       10          Łukasz     Tuszyński
          Krzysztof  Obremski                     11          Bronisław  Parada
          Wojciech   Gonet                        12          Dawid      Pikul
          Andrzej    Rechowicz                    13          Maciej     Grąbczewski
          Leszek     Dobrowolski                  14          Janusz     Krupiński
          Leokadia   Litwinowicz                  15          Sławomir   Wolski
          Ziemowit   Pazda                        16          Małgorzata Szczygieł
          Dorota     Kuć                          17          Agnieszka  Goniowska
          Zbigniew   Wietecki                     18          Julita     Dygnas
          Michał     Burak                        19          Marcin     Radwański
          Arkadiusz  Łydka                        20          Adam       Janicki
          Grzegorz   Pukniel                      21          Michał     Puchowski
          Renata     Andracka                     22          Dariusz    Kuć
          Natalia    Połomska                     23          Krzysztof  Sporczyk
          Urszula    Solarska                     24          Łukasz     Sornek
          Radosław   Jachna                       25          Joanna     Suchanek
          Dorota     Stachowska                   26          Lidia      Szpakowska
          Michał     Borejko                      27          Ryszard    Żydaczewski
          Józef      Wietecki                     28          Robert     Wagner
          Radosław   Studniarski                  29          Maurycy    Machnio
          Laura      Pisula                       30          Marta      Świątkowska
          Jerzy      Matyasik                     31          Szymon     Figurski
          Andrzej    Kraska                       32          Marta      Ćwiek
          Andrzej    Klich                        33          Maciej     Bukowski
          Danuta     Połomska                     34          Przemysła  Pawlic
          Marcin     Stachowski                   35          Daria      Pisula
          Ryszard    Korpalski                    36          Hanna      Dobrzycka
          Adam       Motyl                        37          Katarzyna  Grabka
          Marta      Sicińska                     38          Alicja     Puchowska
          Michał     Dobrzycki                    39          Albert     Połomski
          Liliana    Sicińska                     40          BYE        BYE

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?