Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy XI.

          Bartosz    Morawski                     1           Kamil      Górka
          Mateusz    Królikowski                  2           Justyna    Górka
          Dariusz    Kosz                         3           Alicja     Grąbczewska
          Karol      Waniek                       4           Stanisław  Rydzik
          Mariola    Osajda-Matczak               5           Paweł      Mazurek
          Łukasz     Tuszyński                    6           Bogusław   Szyszka
          Ireneusz   Moralewicz                   7           Zdzisław   Figurski
          Sławomir   Wolski                       8           Krzysztof  Obremski
          Janusz     Krupiński                    9           Irena      Sołdan
          Dawid      Pikul                        10          Miłosz     Wrzałek
          Agnieszka  Goniowska                    11          Tomasz     Zwoliński
          Michał     Burak                        12          Mariusz    Skrobosz
          Andrzej    Rechowicz                    13          Agnieszka  Krupka
          Bronisław  Parada                       14          Ziemowit   Pazda
          Julita     Dygnas                       15          Natalia    Ogierman
          Michał     Borejko                      16          Grzegorz   Pukniel
          Maciej     Grąbczewski                  17          Dorota     Stachowska
          Maurycy    Machnio                      18          Adam       Janicki
          Krzysztof  Sporczyk                     19          Leokadia   Litwinowicz
          Małgorzata Szczygieł                    20          Wojciech   Gonet
          Łukasz     Sornek                       21          Renata     Andracka
          Marta      Świątkowska                  22          Leszek     Dobrowolski
          Radosław   Jachna                       23          Dorota     Kuć
          Marcin     Radwański                    24          Arkadiusz  Łydka
          Robert     Wagner                       25          Zbigniew   Wietecki
          Marta      Ćwiek                        26          Dariusz    Kuć
          Joanna     Suchanek                     27          Szymon     Figurski
          Natalia    Połomska                     28          Ryszard    Korpalski
          Ryszard    Żydaczewski                  29          Jerzy      Matyasik
          Maciej     Bukowski                     30          Daria      Pisula
          Michał     Puchowski                    31          Laura      Pisula
          Lidia      Szpakowska                   32          Józef      Wietecki
          Radosław   Studniarski                  33          Przemysła  Pawlic
          Andrzej    Kraska                       34          Urszula    Solarska
          Hanna      Dobrzycka                    35          Andrzej    Klich
          Danuta     Połomska                     36          Michał     Dobrzycki
          Adam       Motyl                        37          Marcin     Stachowski
          Liliana    Sicińska                     38          Alicja     Puchowska
          Katarzyna  Grabka                       39          Marta      Sicińska
          Albert     Połomski                     40          BYE        BYE

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?