Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

rozstawienie do rundy XII.

          Dariusz    Kosz                         1           Bartosz    Morawski
          Mateusz    Królikowski                  2           Karol      Waniek
          Justyna    Górka                        3           Alicja     Grąbczewska
          Paweł      Mazurek                      4           Ireneusz   Moralewicz
          Łukasz     Tuszyński                    5           Kamil      Górka
          Krzysztof  Obremski                     6           Stanisław  Rydzik
          Irena      Sołdan                       7           Mariola    Osajda-Matczak
          Natalia    Ogierman                     8           Bronisław  Parada
          Agnieszka  Krupka                       9           Mariusz    Skrobosz
          Bogusław   Szyszka                      10          Agnieszka  Goniowska
          Miłosz     Wrzałek                      11          Zdzisław   Figurski
          Dawid      Pikul                        12          Tomasz     Zwoliński
          Adam       Janicki                      13          Leszek     Dobrowolski
          Małgorzata Szczygieł                    14          Sławomir   Wolski
          Łukasz     Sornek                       15          Janusz     Krupiński
          Arkadiusz  Łydka                        16          Michał     Burak
          Ziemowit   Pazda                        17          Zbigniew   Wietecki
          Dorota     Stachowska                   18          Michał     Borejko
          Leokadia   Litwinowicz                  19          Andrzej    Rechowicz
          Dorota     Kuć                          20          Julita     Dygnas
          Maciej     Grąbczewski                  21          Dariusz    Kuć
          Grzegorz   Pukniel                      22          Krzysztof  Sporczyk
          Szymon     Figurski                     23          Radosław   Jachna
          Maciej     Bukowski                     24          Michał     Puchowski
          Marta      Świątkowska                  25          Maurycy    Machnio
          Jerzy      Matyasik                     26          Renata     Andracka
          Wojciech   Gonet                        27          Ryszard    Korpalski
          Lidia      Szpakowska                   28          Marcin     Radwański
          Natalia    Połomska                     29          Robert     Wagner
          Józef      Wietecki                     30          Marta      Ćwiek
          Joanna     Suchanek                     31          Andrzej    Kraska
          Urszula    Solarska                     32          Ryszard    Żydaczewski
          Daria      Pisula                       33          Danuta     Połomska
          Andrzej    Klich                        34          Alicja     Puchowska
          Laura      Pisula                       35          Katarzyna  Grabka
          Adam       Motyl                        36          Radosław   Studniarski
          Marcin     Stachowski                   37          Hanna      Dobrzycka
          Michał     Dobrzycki                    38          Albert     Połomski
          Marta      Sicińska                     39          Liliana    Sicińska
          Przemysła  Pawlic                       40          BYE        BYE

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?