Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy I.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Adam           Janicki               426: 348
   2 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Kosz                  369: 406
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              385: 292
   4 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Tuszyński             511: 346
   5 Dawid          Pikul                - Sławomir       Wolski                443: 402
   6 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             370: 456
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Bukowski              445: 287
   8 Natalia        Połomska             - Kamil          Górka                 391: 420
   9 Justyna        Górka                - Marta          Świątkowska           504: 304
  10 Joanna         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              317: 467
  11 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Korpalski             496: 297
  12 Urszula        Solarska             - Radosław       Jachna                364: 399
  13 Bogusław       Szyszka              - Marcin         Radwański             407: 381
  14 Lidia          Szpakowska           - Tomasz         Suchanek              382: 364
  15 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               497: 335
  16 Robert         Wagner               - Janusz         Krupiński             243: 426
  17 Karol          Waniek               - Józef          Wietecki              394: 337
  18 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Grąbczewski           306: 460
  19 Alicja         Grąbczewska          - Julita         Dygnas                572: 293
  20 Michał         Burak                - Ireneusz       Moralewicz            452: 306
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Dobrowolski           418: 382
  22 Hanna          Dobrzycka            - Mariola        Osajda-Matczak        215: 507
  23 Dariusz        Kuć                  - Michał         Dobrzycki             516: 164
  24 Szymon         Figurski             - Andrzej        Rechowicz             375: 329
  25 Agnieszka      Krupka               - Zdzisław       Figurski              463: 300
  26 Wojciech       Gonet                - Krzysztof      Sporczyk              297: 294
  27 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Grabka                485: 210
  28 Andrzej        Klich                - Bronisław      Parada                251: 515
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kraska                374: 349
  30 Adam           Motyl                - Dorota         Stachowska            223: 474
  31 Zbigniew       Wietecki             - Daria          Pisula                393: 339
  32 Laura          Pisula               - Paweł          Mazurek               284: 392
  33 Grzegorz       Pukniel              - Danuta         Połomska              453: 319
  34 Albert         Połomski             - Natalia        Ogierman              235: 490
  35 Ryszard        Żydaczewski          - Alicja         Puchowska             412: 229
  36 Liliana        Sicińska             - Mateusz        Królikowski           172: 518
  37 Łukasz         Sornek               - Marta          Sicińska              425: 104
  38 Michał         Smardz               - Michał         Borejko               273: 469
  39 Dorota         Kuć                  - Marcin         Stachowski            418: 245
  40 Radosław       Studniarski          - Michał         Puchowski             258: 389
  41 Grzegorz       Sęk                  - BYE            BYE                   300:   0

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?