Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy II.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Alicja         Grąbczewska           349: 355
   2 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Sornek                475: 346
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   515: 331
   4 Bronisław      Parada               - Leokadia       Litwinowicz           415: 357
   5 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Łydka                 330: 420
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Ryszard        Żydaczewski           296: 358
   7 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               358: 338
   8 Irena          Sołdan               - Michał         Smardz                440: 180
   9 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                327: 471
  10 Natalia        Ogierman             - Radosław       Jachna                338: 380
  11 Agnieszka      Goniowska            - Karol          Waniek                311: 406
  12 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              425: 400
  13 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Obremski              442: 320
  14 Michał         Puchowski            - Agnieszka      Krupka                351: 417
  15 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Skrobosz              302: 434
  16 Tomasz         Zwoliński            - Lidia          Szpakowska            411: 310
  17 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Figurski              452: 296
  18 Michał         Burak                - Małgorzata     Szczygieł             332: 437
  19 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gonet                 416: 375
  20 Grzegorz       Sęk                  - Dawid          Pikul                 295: 479
  21 Sławomir       Wolski               - Bartosz        Morawski              335: 504
  22 Marta          Świątkowska          - Natalia        Połomska              364: 339
  23 Zdzisław       Figurski             - Leszek         Dobrowolski           315: 483
  24 Michał         Borejko              - Ryszard        Korpalski             430: 341
  25 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              237: 380
  26 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              350: 292
  27 Jerzy          Matyasik             - Marta          Ćwiek                 379: 330
  28 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Bukowski              393: 266
  29 Laura          Pisula               - Urszula        Solarska              353: 292
  30 Andrzej        Kraska               - Radosław       Studniarski           390: 255
  31 Adam           Janicki              - Andrzej        Klich                 312: 373
  32 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             242: 397
  33 Daria          Pisula               - Robert         Wagner                413: 322
  34 Józef          Wietecki             - Albert         Połomski              502: 196
  35 Alicja         Puchowska            - Maurycy        Machnio               243: 354
  36 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Motyl                 383: 210
  37 Danuta         Połomska             - Hanna          Dobrzycka             319: 193
  38 Katarzyna      Grabka               - Joanna         Suchanek              276: 410
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Liliana        Sicińska              503: 219
  40 Michał         Dobrzycki            - Ziemowit       Pazda                 256: 463
  41 Marta          Sicińska             - BYE            BYE                   300:   0

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?