Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy III.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Borejko              - Mateusz        Królikowski           341: 359
   2 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                537: 354
   3 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                360: 413
   4 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 424: 427
   5 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Wrzałek               312: 361
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Mazurek               452: 286
   7 Bronisław      Parada               - Mariusz        Skrobosz              391: 486
   8 Alicja         Grąbczewska          - Małgorzata     Szczygieł             352: 404
   9 Karol          Waniek               - Dawid          Pikul                 422: 351
  10 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               355: 332
  11 Dorota         Stachowska           - Ryszard        Żydaczewski           320: 353
  12 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Tuszyński             347: 362
  13 Dariusz        Kuć                  - Michał         Puchowski             395: 330
  14 Andrzej        Kraska               - Józef          Wietecki              301: 361
  15 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Ogierman              378: 359
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Suchanek              410: 335
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             423: 336
  18 Lidia          Szpakowska           - Agnieszka      Goniowska             300: 331
  19 Maurycy        Machnio              - Zbigniew       Wietecki              308: 408
  20 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              515: 359
  21 Wojciech       Gonet                - Michał         Burak                 317: 325
  22 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             349: 374
  23 Szymon         Figurski             - Leokadia       Litwinowicz           284: 346
  24 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                342: 421
  25 Ziemowit       Pazda                - Julita         Dygnas                369: 331
  26 Maciej         Grąbczewski          - Danuta         Połomska              481: 263
  27 Tomasz         Suchanek             - Laura          Pisula                444: 303
  28 Andrzej        Klich                - Daria          Pisula                385: 291
  29 Grzegorz       Sęk                  - Dorota         Kuć                   280: 372
  30 Marta          Sicińska             - Bogusław       Szyszka               160: 405
  31 Maciej         Bukowski             - Sławomir       Wolski                298: 418
  32 Natalia        Połomska             - Radosław       Studniarski           360: 276
  33 Marcin         Stachowski           - Marta          Ćwiek                 341: 383
  34 Katarzyna      Grabka               - Renata         Andracka              197: 416
  35 Adam           Janicki              - Alicja         Puchowska             473: 244
  36 Urszula        Solarska             - Adam           Motyl                 464: 257
  37 Ryszard        Korpalski            - Albert         Połomski              447: 215
  38 Michał         Dobrzycki            - Marcin         Radwański             251: 413
  39 Hanna          Dobrzycka            - Zdzisław       Figurski              230: 326
  40 Liliana        Sicińska             - Robert         Wagner                230: 339

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?