Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy IV.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               349: 417
   2 Karol          Waniek               - Bartosz        Morawski              404: 339
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Królikowski           337: 375
   4 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                308: 403
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 426: 280
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Justyna        Górka                 290: 380
   7 Zbigniew       Wietecki             - Bronisław      Parada                339: 412
   8 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Obremski              306: 396
   9 Łukasz         Sornek               - Alicja         Grąbczewska           364: 369
  10 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 348: 468
  11 Janusz         Krupiński            - Maciej         Grąbczewski           316: 460
  12 Ziemowit       Pazda                - Arkadiusz      Łydka                 317: 398
  13 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             343: 452
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Borejko               313: 357
  15 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Pukniel               376: 325
  16 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Kuć                   345: 348
  17 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  355: 356
  18 Michał         Burak                - Mariola        Osajda-Matczak        382: 306
  19 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            364: 301
  20 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Klich                 390: 297
  21 Leszek         Dobrowolski          - Tomasz         Suchanek              266: 425
  22 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              287: 366
  23 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Matyasik              348: 426
  24 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               433: 336
  25 Maurycy        Machnio              - Urszula        Solarska              358: 407
  26 Lidia          Szpakowska           - Natalia        Połomska              302: 458
  27 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gonet                 392: 344
  28 Julita         Dygnas               - Marta          Ćwiek                 337: 294
  29 Renata         Andracka             - Szymon         Figurski              335: 491
  30 Michał         Puchowski            - Zdzisław       Figurski              370: 393
  31 Joanna         Suchanek             - Laura          Pisula                323: 385
  32 Robert         Wagner               - Andrzej        Rechowicz             341: 365
  33 Danuta         Połomska             - Daria          Pisula                308: 275
  34 Andrzej        Kraska               - Grzegorz       Sęk                   360: 321
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Sicińska              438: 197
  36 Maciej         Bukowski             - Katarzyna      Grabka                418: 238
  37 Michał         Dobrzycki            - Marcin         Stachowski            230: 321
  38 Radosław       Studniarski          - Albert         Połomski              344: 265
  39 Alicja         Puchowska            - Hanna          Dobrzycka             345: 249
  40 Adam           Motyl                - Liliana        Sicińska              290: 215

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?