Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy V.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 454: 337
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               373: 341
   3 Mateusz        Królikowski          - Karol          Waniek                388: 323
   4 Michał         Borejko              - Stanisław      Rydzik                316: 341
   5 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Goniowska             429: 371
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Bronisław      Parada                398: 375
   7 Bartosz        Morawski             - Michał         Burak                 456: 410
   8 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Mazurek               388: 421
   9 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             649: 329
  10 Dorota         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           289: 456
  11 Dariusz        Kosz                 - Arkadiusz      Łydka                 437: 428
  12 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Żydaczewski           339: 361
  13 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            406: 263
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 351: 416
  15 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Wietecki              368: 352
  16 Dariusz        Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 511: 377
  17 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             400: 457
  18 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Figurski              360: 331
  19 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Świątkowska           394: 431
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Sornek                352: 325
  21 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              383: 369
  22 Natalia        Połomska             - Andrzej        Kraska                293: 336
  23 Zdzisław       Figurski             - Mariola        Osajda-Matczak        289: 443
  24 Julita         Dygnas               - Urszula        Solarska              359: 375
  25 Laura          Pisula               - Ireneusz       Moralewicz            279: 386
  26 Józef          Wietecki             - Andrzej        Klich                 404: 257
  27 Bogusław       Szyszka              - Danuta         Połomska              420: 250
  28 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                241: 400
  29 Leszek         Dobrowolski          - Lidia          Szpakowska            511: 291
  30 Adam           Janicki              - Maciej         Bukowski              376: 395
  31 Robert         Wagner               - Michał         Puchowski             336: 311
  32 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              239: 371
  33 Joanna         Suchanek             - Radosław       Studniarski           378: 299
  34 Marta          Ćwiek                - Alicja         Puchowska             339: 283
  35 Adam           Motyl                - Maurycy        Machnio               262: 479
  36 Wojciech       Gonet                - Grzegorz       Sęk                   347: 369
  37 Marcin         Radwański            - Marta          Sicińska              371: 202
  38 Daria          Pisula               - Katarzyna      Grabka                383: 182
  39 Albert         Połomski             - Hanna          Dobrzycka             364: 255
  40 Liliana        Sicińska             - Michał         Dobrzycki             289: 260

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?