Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy VI.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              383: 461
   2 Mateusz        Królikowski          - Krzysztof      Obremski              365: 339
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             506: 377
   4 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  375: 367
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Mazurek               346: 432
   6 Alicja         Grąbczewska          - Karol          Waniek                380: 333
   7 Justyna        Górka                - Radosław       Jachna                505: 349
   8 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Żydaczewski           404: 377
   9 Bronisław      Parada               - Józef          Wietecki              455: 384
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   436: 376
  11 Urszula        Solarska             - Maciej         Grąbczewski           381: 321
  12 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Burak                 403: 345
  13 Kamil          Górka                - Marta          Świątkowska           529: 310
  14 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            441: 365
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Janusz         Krupiński             276: 414
  16 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              375: 294
  17 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Goniowska             362: 367
  18 Agnieszka      Krupka               - Leokadia       Litwinowicz           388: 419
  19 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Kuć                   430: 409
  20 Andrzej        Kraska               - Michał         Borejko               302: 346
  21 Leszek         Dobrowolski          - Joanna         Suchanek              449: 372
  22 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Pukniel               499: 380
  23 Natalia        Ogierman             - Marta          Ćwiek                 407: 382
  24 Sławomir       Wolski               - Daria          Pisula                395: 375
  25 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Radwański             372: 306
  26 Łukasz         Sornek               - Julita         Dygnas                426: 399
  27 Maciej         Bukowski             - Jerzy          Matyasik              387: 361
  28 Zdzisław       Figurski             - Natalia        Połomska              368: 321
  29 Maurycy        Machnio              - Laura          Pisula                343: 337
  30 Ziemowit       Pazda                - Robert         Wagner                334: 286
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Klich                 463: 296
  32 Danuta         Połomska             - Renata         Andracka              422: 430
  33 Szymon         Figurski             - Grzegorz       Sęk                   339: 380
  34 Albert         Połomski             - Adam           Janicki               270: 467
  35 Michał         Puchowski            - Alicja         Puchowska             462: 229
  36 Adam           Motyl                - Wojciech       Gonet                 270: 367
  37 Liliana        Sicińska             - Lidia          Szpakowska            194: 422
  38 Radosław       Studniarski          - Michał         Dobrzycki             361: 320
  39 Marta          Sicińska             - Marcin         Stachowski            210: 258
  40 Katarzyna      Grabka               - Hanna          Dobrzycka             313: 232

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?