Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy VII.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Królikowski          - Mariusz        Skrobosz              384: 344
   2 Alicja         Grąbczewska          - Stanisław      Rydzik                422: 404
   3 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                349: 318
   4 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              339: 344
   5 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 413: 370
   6 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              525: 257
   7 Karol          Waniek               - Bronisław      Parada                334: 282
   8 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 508: 381
   9 Michał         Borejko              - Tomasz         Zwoliński             363: 367
  10 Arkadiusz      Łydka                - Janusz         Krupiński             345: 239
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Bogusław       Szyszka               294: 365
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                391: 326
  13 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             384: 359
  14 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Goniowska             289: 394
  15 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kuć                   389: 286
  16 Leszek         Dobrowolski          - Ryszard        Korpalski             470: 187
  17 Renata         Andracka             - Maciej         Grąbczewski           391: 326
  18 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           348: 340
  19 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Krupka                267: 437
  20 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Sornek                362: 255
  21 Sławomir       Wolski               - Ziemowit       Pazda                 367: 472
  22 Andrzej        Rechowicz            - Józef          Wietecki              406: 321
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Bukowski              449: 361
  24 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kraska                355: 327
  25 Tomasz         Suchanek             - Zdzisław       Figurski              294: 357
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Sęk                   535: 308
  27 Michał         Burak                - Grzegorz       Pukniel               350: 407
  28 Wojciech       Gonet                - Adam           Janicki               403: 398
  29 Lidia          Szpakowska           - Michał         Puchowski             374: 310
  30 Marcin         Radwański            - Jerzy          Matyasik              372: 306
  31 Laura          Pisula               - Natalia        Połomska              341: 383
  32 Danuta         Połomska             - Joanna         Suchanek              268: 403
  33 Robert         Wagner               - Szymon         Figurski              333: 290
  34 Andrzej        Klich                - Marta          Ćwiek                 341: 342
  35 Daria          Pisula               - Radosław       Studniarski           336: 338
  36 Julita         Dygnas               - Marcin         Stachowski            341: 339
  37 Alicja         Puchowska            - Katarzyna      Grabka                234: 279
  38 Albert         Połomski             - Liliana        Sicińska              336: 160
  39 Marta          Sicińska             - Adam           Motyl                 181: 327
  40 Hanna          Dobrzycka            - Michał         Dobrzycki             258: 257

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?