Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy VIII.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Królikowski           505: 335
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Mazurek               329: 383
   3 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               421: 350
   4 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  336: 388
   5 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            462: 331
   6 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                423: 365
   7 Agnieszka      Goniowska            - Justyna        Górka                 375: 403
   8 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             408: 386
   9 Arkadiusz      Łydka                - Karol          Waniek                302: 405
  10 Krzysztof      Obremski             - Michał         Borejko               463: 338
  11 Zbigniew       Wietecki             - Leszek         Dobrowolski           473: 217
  12 Dawid          Pikul                - Renata         Andracka              443: 269
  13 Bronisław      Parada               - Andrzej        Rechowicz             368: 346
  14 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        315: 476
  15 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Krupka                392: 435
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   338: 355
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Leokadia       Litwinowicz           349: 385
  18 Janusz         Krupiński            - Natalia        Ogierman              343: 419
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Ziemowit       Pazda                 360: 391
  20 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Stachowska            449: 367
  21 Maurycy        Machnio              - Dariusz        Kuć                   384: 435
  22 Marta          Ćwiek                - Grzegorz       Pukniel               374: 391
  23 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Bukowski              390: 326
  24 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Wolski                284: 430
  25 Józef          Wietecki             - Julita         Dygnas                283: 332
  26 Michał         Burak                - Ryszard        Korpalski             334: 330
  27 Łukasz         Sornek               - Lidia          Szpakowska            477: 258
  28 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Radwański             365: 366
  29 Natalia        Połomska             - Robert         Wagner                279: 380
  30 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kraska                293: 278
  31 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Gonet                 334: 375
  32 Adam           Janicki              - Radosław       Studniarski           387: 317
  33 Michał         Puchowski            - Danuta         Połomska              366: 316
  34 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Matyasik              220: 336
  35 Daria          Pisula               - Albert         Połomski              398: 192
  36 Szymon         Figurski             - Adam           Motyl                 427: 343
  37 Katarzyna      Grabka               - Laura          Pisula                287: 353
  38 Alicja         Puchowska            - Andrzej        Klich                 272: 375
  39 Hanna          Dobrzycka            - Liliana        Sicińska              270: 243
  40 Michał         Dobrzycki            - Marta          Sicińska              334: 162

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?