Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy IX.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              349: 463
   2 Paweł          Mazurek              - Mateusz        Królikowski           302: 523
   3 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               351: 457
   4 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               424: 377
   5 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Waniek                343: 445
   6 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             394: 331
   7 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Obremski              384: 381
   8 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              553: 294
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Pikul                 412: 285
  10 Agnieszka      Goniowska            - Irena          Sołdan                357: 475
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Ziemowit       Pazda                 483: 263
  12 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           445: 338
  13 Bronisław      Parada               - Dorota         Kuć                   410: 329
  14 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Krupka                280: 443
  15 Zdzisław       Figurski             - Arkadiusz      Łydka                 436: 228
  16 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             343: 345
  17 Joanna         Suchanek             - Maciej         Grąbczewski           322: 382
  18 Renata         Andracka             - Leszek         Dobrowolski           338: 342
  19 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              367: 346
  20 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              477: 362
  21 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Gonet                 333: 486
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Żydaczewski           409: 317
  23 Julita         Dygnas               - Dorota         Stachowska            435: 294
  24 Marcin         Radwański            - Michał         Borejko               332: 326
  25 Robert         Wagner               - Michał         Burak                 235: 419
  26 Adam           Janicki              - Radosław       Jachna                387: 385
  27 Daria          Pisula               - Tomasz         Suchanek              244: 463
  28 Maciej         Bukowski             - Józef          Wietecki              347: 368
  29 Michał         Puchowski            - Ryszard        Korpalski             350: 308
  30 Przemysław     Pawlic               - Marta          Świątkowska           360: 392
  31 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kraska                397: 375
  32 Szymon         Figurski             - Lidia          Szpakowska            360: 396
  33 Andrzej        Klich                - Maurycy        Machnio               258: 428
  34 Marta          Ćwiek                - Natalia        Połomska              344: 380
  35 Radosław       Studniarski          - Laura          Pisula                336: 336
  36 Albert         Połomski             - Danuta         Połomska              228: 367
  37 Katarzyna      Grabka               - Marcin         Stachowski            246: 303
  38 Hanna          Dobrzycka            - Adam           Motyl                 301: 282
  39 Alicja         Puchowska            - Michał         Dobrzycki             328: 264
  40 Marta          Sicińska             - Liliana        Sicińska              284: 216

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?