Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy X.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              416: 354
   2 Mateusz        Królikowski          - Alicja         Grąbczewska           311: 406
   3 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               347: 344
   4 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Kosz                  384: 543
   5 Natalia        Ogierman             - Kamil          Górka                 393: 441
   6 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                391: 441
   7 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            411: 439
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        333: 437
   9 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Figurski              386: 462
  10 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Tuszyński             292: 465
  11 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                412: 311
  12 Wojciech       Gonet                - Dawid          Pikul                 304: 458
  13 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Grąbczewski           400: 367
  14 Leszek         Dobrowolski          - Janusz         Krupiński             291: 477
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Sławomir       Wolski                363: 369
  16 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szczygieł             363: 357
  17 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             297: 385
  18 Zbigniew       Wietecki             - Julita         Dygnas                316: 385
  19 Michał         Burak                - Marcin         Radwański             420: 266
  20 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Janicki               361: 383
  21 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Puchowski             420: 298
  22 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   371: 328
  23 Natalia        Połomska             - Krzysztof      Sporczyk              361: 390
  24 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                309: 412
  25 Radosław       Jachna               - Joanna         Suchanek              422: 338
  26 Dorota         Stachowska           - Lidia          Szpakowska            345: 283
  27 Michał         Borejko              - Ryszard        Żydaczewski           416: 322
  28 Józef          Wietecki             - Robert         Wagner                261: 510
  29 Radosław       Studniarski          - Maurycy        Machnio               334: 344
  30 Laura          Pisula               - Marta          Świątkowska           291: 311
  31 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Figurski              309: 425
  32 Andrzej        Kraska               - Marta          Ćwiek                 331: 348
  33 Andrzej        Klich                - Maciej         Bukowski              326: 460
  34 Danuta         Połomska             - Przemysław     Pawlic                295: 459
  35 Marcin         Stachowski           - Daria          Pisula                257: 347
  36 Ryszard        Korpalski            - Hanna          Dobrzycka             406: 264
  37 Adam           Motyl                - Katarzyna      Grabka                285: 287
  38 Marta          Sicińska             - Alicja         Puchowska             255: 342
  39 Michał         Dobrzycki            - Albert         Połomski              308: 291
  40 Liliana        Sicińska             - BYE            BYE                   300:   0

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?