Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy XI.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 415: 333
   2 Mateusz        Królikowski          - Justyna        Górka                 376: 348
   3 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Grąbczewska           402: 362
   4 Karol          Waniek               - Stanisław      Rydzik                485: 380
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Mazurek               323: 428
   6 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Szyszka               436: 311
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Figurski              477: 345
   8 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              341: 480
   9 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                338: 339
  10 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               321: 397
  11 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Zwoliński             415: 412
  12 Michał         Burak                - Mariusz        Skrobosz              316: 388
  13 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Krupka                348: 363
  14 Bronisław      Parada               - Ziemowit       Pazda                 439: 370
  15 Julita         Dygnas               - Natalia        Ogierman              309: 493
  16 Michał         Borejko              - Grzegorz       Pukniel               321: 284
  17 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Stachowska            353: 373
  18 Maurycy        Machnio              - Adam           Janicki               319: 444
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Leokadia       Litwinowicz           359: 378
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Gonet                 401: 282
  21 Łukasz         Sornek               - Renata         Andracka              322: 316
  22 Marta          Świątkowska          - Leszek         Dobrowolski           364: 454
  23 Radosław       Jachna               - Dorota         Kuć                   325: 387
  24 Marcin         Radwański            - Arkadiusz      Łydka                 318: 390
  25 Robert         Wagner               - Zbigniew       Wietecki              297: 361
  26 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Kuć                   381: 395
  27 Joanna         Suchanek             - Szymon         Figurski              333: 400
  28 Natalia        Połomska             - Ryszard        Korpalski             343: 381
  29 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Matyasik              329: 345
  30 Maciej         Bukowski             - Daria          Pisula                413: 310
  31 Michał         Puchowski            - Laura          Pisula                401: 357
  32 Lidia          Szpakowska           - Józef          Wietecki              350: 299
  33 Radosław       Studniarski          - Przemysław     Pawlic                337: 372
  34 Andrzej        Kraska               - Urszula        Solarska              462: 289
  35 Hanna          Dobrzycka            - Andrzej        Klich                 242: 332
  36 Danuta         Połomska             - Michał         Dobrzycki             409: 227
  37 Adam           Motyl                - Marcin         Stachowski            329: 312
  38 Liliana        Sicińska             - Alicja         Puchowska             242: 281
  39 Katarzyna      Grabka               - Marta          Sicińska              304: 177
  40 Albert         Połomski             - BYE            BYE                   300:   0

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?