Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

wyniki rundy XII.

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              288: 404
   2 Mateusz        Królikowski          - Karol          Waniek                391: 276
   3 Justyna        Górka                - Alicja         Grąbczewska           383: 365
   4 Paweł          Mazurek              - Ireneusz       Moralewicz            368: 423
   5 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 399: 407
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                472: 352
   7 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        395: 371
   8 Natalia        Ogierman             - Bronisław      Parada                342: 292
   9 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Skrobosz              404: 340
  10 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Goniowska             425: 334
  11 Miłosz         Wrzałek              - Zdzisław       Figurski              389: 354
  12 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             482: 355
  13 Adam           Janicki              - Leszek         Dobrowolski           417: 284
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                364: 449
  15 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             336: 432
  16 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Burak                 337: 360
  17 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              313: 309
  18 Dorota         Stachowska           - Michał         Borejko               402: 400
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Rechowicz             342: 356
  20 Dorota         Kuć                  - Julita         Dygnas                391: 378
  21 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   412: 266
  22 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              481: 417
  23 Szymon         Figurski             - Radosław       Jachna                385: 331
  24 Maciej         Bukowski             - Michał         Puchowski             361: 320
  25 Marta          Świątkowska          - Maurycy        Machnio               345: 316
  26 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              520: 264
  27 Wojciech       Gonet                - Ryszard        Korpalski             472: 265
  28 Lidia          Szpakowska           - Marcin         Radwański             362: 378
  29 Natalia        Połomska             - Robert         Wagner                313: 427
  30 Józef          Wietecki             - Marta          Ćwiek                 280: 399
  31 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kraska                461: 311
  32 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           329: 357
  33 Daria          Pisula               - Danuta         Połomska              359: 274
  34 Andrzej        Klich                - Alicja         Puchowska             413: 256
  35 Laura          Pisula               - Katarzyna      Grabka                391: 232
  36 Adam           Motyl                - Radosław       Studniarski           366: 427
  37 Marcin         Stachowski           - Hanna          Dobrzycka             329: 258
  38 Michał         Dobrzycki            - Albert         Połomski              281: 303
  39 Marta          Sicińska             - Liliana        Sicińska              332: 248
  40 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?