Ósme Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy i Senatora RP Jarosława Obremskiego • 29-30 września, Wrocławski Klub Anima

Zgłoszeni

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Laserowy paintball
1 Tomasz Suchanek Wrocław tak
2 Joanna Suchanek Wrocław tak
3 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój nie
4 Marta Ćwiek Radomsko nie
5 Robert Wagner Wrocław tak
6 Marta Świątkowska Wrocław nie
7 Mariusz Skrobosz Warszawa nie
8 Laura Pisula Opole nie
9 Małgorzata Szczygieł Radwanice nie
10 Natalia Ogierman Katowice nie
11 Sławomir Wolski Wrocław nie
12 Ryszard Korpalski Wójtowice nie
13 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp. nie
14 Józef Wietecki Gorzów Wlkp. nie
15 Bogusław Szyszka Oława tak
16 Mateusz Królikowski Wrocław nie
17 Dorota Kuć Stargard Szczeciński tak
18 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński tak
19 Dorota Stachowska Wydartowo I nie
20 Andrzej Rechowicz Katowice nie
21 Urszula Solarska Łódź nie
22 Michał Burak Wrocław nie
23 Łukasz Tuszyński Chłopowo tak
24 Danuta Połomska Ostrów Wielkopolski nie
25 Albert Połomski Ostrów Wielkopolski nie
26 Natalia Połomska Ostrów Wielkopolski nie
27 Adam Motyl Jaskółki nie
28 Maurycy Machnio Lipiany tak
29 Maciej Bukowski Szczecin tak
30 Michał Puchowski Strzelce Opolskie nie
31 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie nie
32 Wojciech Gonet Wrocław nie
33 Dawid Pikul Poznań nie
34 Janusz Krupiński Bytom nie
35 Marta Grabowska Wrocław nie
36 Jerzy Matyasik Kraków nie
37 Arkadiusz Łydka Jaworzno nie
38 Andrzej Kraska Wrocław tak
39 Paweł Karasiewicz Wrocław nie
40 Monika Ilecka-Folcik Wrocław nie
41 Andrzej Klich Jaworzno nie
42 Lidia Szpakowska Jaworzno nie
43 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska nie
44 Karol Waniek Wrocław tak
45 Tomasz Snarski Wrocław nie
46 Radosław Studniarski Bydgoszcz nie
47 Michał Borejko Wrocław nie
48 Mariola Osajda-Matczak Milanówek nie
49 Daria Pisula Opole nie
50 Dariusz Kosz Nysa tak
51 Agnieszka Goniowska Wrocław nie
52 Radosław Jachna Wrocław nie
53 Ziemowit Pazda Wrocław nie
54 Miłosz Wrzałek Reda nie
55 Julita Dygnas Jelenia Góra nie
56 Ireneusz Moralewicz Goleniów tak
57 Krzysztof Obremski Lca tak
58 Wojciech Charewicz Wrocław nie
59 Bronisław Parada Polanica Zdrój tak
60 Krzysztof Sporczyk Piaseczno nie
61 Bartosz Andrzejewski Wrocław nie
62 Agnieszka Krupka Krosno
63 Stanisław Rydzik Warszawa tak
64 Grzegorz Pukniel Łódź nie
65 Leokadia Litwinowicz Gliwice nie
66 Kasia Grabka Mysłowice nie
67 Justyna Górka Kraków tak
68 Kamil Górka Kraków nie
69 Michał Smardz Wrocław nie
70 Alicja Grąbczewska Szczecin nie
71 Maciej Grąbczewski Piła tak
72 Ryszard Żydaczewski Lubin nie
73 Renata Andracka Zwola nie
74 Marcin Stachowski Wydartowo I nie
75 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski nie
76 Szymon Figurski Gryfów Śląski nie
77 Grzegorz Sęk Oleśnica nie
78 Lilianna Sicińska Wrocław nie
79 Marta Sicińska Wrocław
80 Adam Janicki Łódź nie
81 Irena Sołdan Sopot nie

© 2012 WKS Siódemka • nie widzisz tekstu?